Laiptų pakopos ir lauko plytelės

Laiptų pakopa Black Rain, bazaltas 

Laiptai

Kaina - 81€/vnt. Dydis - 2000x350x30mm

Neslidus paviršius apdirbtas smėliasrove. Priekinė briauna poliruota. 

Bazalto plytelės Black Rain 

Akmens plytelės

Kaina - 72,40€/m². Dydis - 600x300x20mm 

Neslidus, degintas paviršius. Vidaus ir lauko apdailai.

Laiptų pakopa Silver Grey, granitas

Laiptai

Kaina - 55€/vnt. Dydis - 2000x350x30mm

Neslidus, degintas paviršius. Priekinė briauna poliruota.

Granito plytelės Silver Grey

Akmens plytelės

Kaina - 46€/m². Dydis - 600x300x20mm

Neslidus, degintas paviršius. Vidaus ir lauko apdailai.  

Laiptų pakopa Pink Dust, granitas  

Laiptai

Kaina - 63€/vnt. Dydis - 2000x350x30mm

Neslidus, degintas paviršius. Priekinė briauna poliruota.

Granito plytelės Pink Dust 

Akmens plytelės

Kaina - 46€/m². Dydis - 600x300x20mm

Neslidus, degintas paviršius. Plytelės laukui ir vidaus apdailai.

Bazaltas CQ, degintas

Akmens plytelės

Bazalto plytelės degintas neslidus paviršius - interjerui, eksterjerui, landšaftui. Akmens plokštės takams, takeliams, grindiniui, aikštelėms.

Plytelės laukui ir vidaus apdailai. 

Galimi įvairūs matmenys. Standartinis dydis - 30x30cm, 60x30cm ir storiai 2 cm, 3 cm arba kiti.

Bazaltas CQ, bučerduotas 

Akmens plytelės

Bučerduotos bazalto plytelės - neslidžiu paviršiumi. Akmuo apdirbamas naudojant specialų dantytą plaktuką. Jo dėka bazalto paviršiuje susidaro iki 0,5 mm gylio įdubos. To pakanka, kad akmuo taptų neslidus ir neprarastų spalvos. Bučerduotas akmuo - plačiai naudojamas grindims ir laiptams. Grubus paviršius užtikrina granito plokščių saugumą net lyjant lietui. Plytelės laukui ir vidaus apdailai.

Galimi įvairūs matmenys.  

Bazaltas XP, degintas 

Akmens plytelė

Degintos bazalto plytelės - neslidžiu ir šiurkščiu paviršiumi. Termiškai apdorotos bazalto plytelės tampa dar patvaresnės. Plytelės laukui ir vidaus apdailai.

Galimi įvairūs matmenys. Standartinis dydis - 30x30cm, 60x30cm ir storiai 2 cm, 3 cm arba kiti.

Granitas Padang Light, degintas

Akmens plytelės

Granitinės plytelės laukui ir vidaus apdailai. Neslidus, degintas paviršius.

Granito plytelės - ideali fasadų apdaila Lietuvos klimato sąlygoms, pasižyminti aukštu atsparumu drėgmei ir ekstremalioms temperatūroms. 

Galimi įvairūs dydžiai ir storiai. 

Granitas Padang Dark, degintas 

Akmens plytelės

Granito plytelės Padang Dark - labai tankus ir patvarus akmuo, pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Degintas, šiurkštus, neslidus paviršius. Naudojamos tiek viduje, tiek lauke. Privačioms ir komercinėms statyboms: fasadų apdaila, sienų apdaila, grindys, laiptai, grindiniai, terasos. 

Matmenys gaminami pagal užsakymą. 

Granitas Rusty Yellow, degintas

Akmens plytelės

Granitas Rusty Yellow - puiki apdailos medžiaga: sienoms, grindims, fasadams, cokoliams, židiniams. Lauko apdailos plytelės plačiai naudojamos kraštovaizdžio architektūroje įrengiant gatves, kelius, pėsčiųjų takus, aikšteles, terasas.

Plytelės laukui ir vidaus apdailai.

Galimi įvairūs matmenys. Standartinis dydis - 30x30cm, 60x30cm ir storiai 2 cm, 3 cm arba kiti. 


Labradoritas Dark Forest, degintas

Akmens plytelės

Labradorito plytelės degintu, neslidžiu paviršiumi:

 • Laiptai, aikštelės, terasos
 • Fasadai
 • Vidaus sienų apdaila
 • Grindys, grindiniai

Matmenys gaminami pagal užsakymą.  Apdirbimo būdas pasirenkamas pagal poreikį. Plytelės laukui ir vidaus apdailai.

Kalkakmenis

Plokšti akmenys

Laisvos formos plokšti akmenys. Storis 8-12mm

Kaina - 19,40€/m²

Laiptai

LAUKO LAIPTAI. AKMENINIAI LAIPTAI. PLYTELĖS LAIPTAMS

Laiptai neatsiejama miesto dalis parkuose, skveruose, prie įėjimo į visuomeninius ir administracinius pastatus, prekybos ir pramogų centrus. Laiptai ne tik svarbi funkcinė miesto planavimo detalė, bet ir reikšmingas miesto vizualizacijos komponentas.

Be lauko laiptų sunku įsivaizduoti ir privataus namo fasadą. Tai vienas iš namo elementų kartu su cokoliu, fasadu, langais ir durimis, padedantis sukurti bendrą namo vaizdą.

Tokie parametrai kaip stiprumas ir patikimumas lauko laiptams yra nepaprastai svarbūs. Be intensyvaus naudojimo jie veikiami ir skirtingos temperatūros, drėgmės pertekliaus, ultravioletinių spindulių. Lauko laiptai iš natūralaus akmens visiškai atitinka šiuos reikalavimus. O patvariausi ir atspariausi lauko laiptai pagaminti iš granito, bazalto, labradorito.

Akmeniniai laiptai

GRANITO LAIPTAI. BAZALTO LAIPTŲ PAKOPOS. LAUKO LAIPTŲ APDAILA

Akmeniniai laiptai gaminami kelias būdais:

 • 2 ar 3 cm storio laiptų pakopos, kurios montuojamos ant plytų, mūro ar metalinės konstrukcijos. Šiuo atveju laiptų kaina priklausys nuo pakopos storio. Rekomenduojame rinktis 3cm, tokie laiptai atrodys estetiškai ir ilgai tarnaus.
 • Skirtingai nuo laiptų pakopų tai monolitiniai gaminiai iš akmens. Tokie laiptai yra patys tvirčiausi ir ilgaamžiškiausi, tačiau jų kaina bus ženkliai didesnė nei laiptų iš akmens pakopų.
 • Skirtingų dydžių ir storių akmens plytelės lauko laiptams. Tai vienas pigiausių būdų turėti ilgaamžius lauko laiptus ar terasą, kurių nereikės restauruoti ar pastoviai remontuoti. Neapsirikite ir nesirinkite akmens masės plytelių lauko laiptų apdailai. Priežastis fizikos dėsniuose. Akmens masės plytelės neatlaiko temperatūros perkritimų ir atšoka jau po pirmo šaltojo sezono. Betoniniai lauko laiptai apklijuoti natūralus akmens plytelėmis atrodys prabangiai ir nereikalaus papildomos priežiūros. 

Akmeninių laiptų tarnavimo laikas skaičiuojamas dešimtmečiais, tačiau tai labai priklauso nuo montavimo kokybės. Patikėkite natūralaus akmens laiptų įrengimą tik profesionalams! 

GRANITO LAIPTŲ PRIVALUMAI

Granitas - labai tankus ir tvirtas akmuo, pasižymintis puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Naudojamas visų tipų apdailai, tiek patalpose, tiek lauke. 

Granito privalumai:

 • atsparus dideliems temperatūros svyravimams;
 • nebijo drėgmės ir taršos;
 • atlaiko mechaninius pažeidimus ir dideles apkrovas;
 • ilgas tarnavimo laikas;
 • lengvai poliruojamas ir restauruojamas;
 • ekologiškas.

BAZALTO LAIPTŲ PRIVALUMAI

Bazaltas ypač patvarus ir ilgaamžis natūralus vulkaninės kilmės akmuo. Nebijo neigiamo atmosferos poveikio, įskaitant staigius temperatūros perkritimus. Bazalto laiptai nepasiduoda korozijai, yra atsparūs šarmų ir rūgščių agresyviam poveikiui. Jie nebijo nuolatinio mechaninio slėgio (dilimo), atsparūs ugniai ir drėgmei. Bazaltas geriausias pasirinkimais bet kokio pastato vidaus ar lauko laiptams.

Bazalto privalumai:

 • Stiprumas ir atsparumas dilimui. Nesvarbu, ar bazalto laiptai lauke, ar laiptai namo viduje veikiami stipraus mechaninio poveikio, ilgai išlaikys nepakitusią išvaizdą.
 • Šiurkšti natūralaus akmens struktūra. Bazalto pakopos išlieka neslidžios ir saugios net drėgname klimate.
 • Eksploatacijos paprastumas. Jei ant laiptų yra nešvarumų, juos galima lengvai pašalinti šiltu vandeniu ir valymo priemonėmis skirtomis akmens priežiūrai.
 • Bazaltui būdingos tamsių tonų spalvos, kurios visada išlieka madingos. Todėl laiptai iš bazalto kuria estetišką klasikinį stilių.

APDIRBIMO BŪDAI

Akmens laiptai apdirbami pagal individualų poreikį. Granitas, bazaltas, akmuo gali būti:

 • Poliruotas - blizgus.
 • Degintas - neslidžiu ir šiurkščiu paviršiumi su gerai matoma akmens faktūra. Galinga karštų dujų srovė suteikia akmeniui naujų savybių. Termiškai apdorotos bazalto laiptų pakopos tampa dar patvaresnės. 
 • Bučerduotos laiptų pakopos - neslidžios grindų plytelės, pakopos. Akmens apdirbimo procesas atliekamas naudojant specialų dantytą plaktuką. Jo dėka bazalto, granito paviršiuje susidaro mažos iki 0,5 mm gylio įdubos. To pakanka, kad akmuo taptų neslidus ir neprarastų spalvų harmonijos. Šia technologija apdorotas akmuo plačiai naudojamas grindims ir laiptams. 
 • Akmeniniai laiptai apdirbti naudojant smėliasrovę, tampa tolygiai grubūs. oro srovę, sumaišytą su abrazyvu ar smėliu, specialaus aukšto slėgio purkštuko pagalba. Toks akmens paviršius užtikrina granito laiptų saugumą.

Lauko plytelės

AKMENS PLYTELĖS LAUKUI. ŠALIGATVIO PLYTELĖS. TERASINĖS PLYTELĖS

Granito ir bazalto plytelės įkūnijo visas geriausias šių medžiagų savybes. Tvirtos ir ilgaamžės, atsparios neigiamiems išorės poveikiams, lengvai toleruojančios daugelį užšalimo ir atšilimo ciklų, saugios aplinkai - ekologiškos. Dėl puikių savybių bazaltas, granitas, labradoritas plačiai naudojami statybose. Fasadai, vidaus ir lauko laiptai, sienų apdaila, grindų plytelės, o kraštovaizdžio dizaine takai, grindiniai, aikštelės, kaip šaligatvio plytelės, terasinės plytelės. Aukštas akmens atsparumas ugniai leidžia naudoti bazalto plyteles vidaus židinių apdailai ar kuriant lauko židinį. Bazaltas pradeda degti esant aukštesnei nei 1300°C temperatūrai.

Granito plytelės, bazalto plytelės vienas geriausių pasirinkimų akmens takeliams ir šaligatvių klojimui dėl atsparumo dėvėjimuisi. Lauko terasos plytelės sukuria jaukią, harmoningą su gamta aplinką. Akmens plytelės laukui apdorojamos termiškai, kad drėgnu oru pasivaikščiojimas būtų ypatingai saugus. Lygus šaligatvio plytelių paviršius derinamas su granito borteliais palei takų ir kiemo zonų kraštus, kurie pabrėžia kraštovaizdžio baigtumą. 

Įvairių matmenų akmens plytelės laukui gaminamos pagal jūsų užsakymą.

AKMENUKAI UAB rekomenduoja

Jei atsibodo restauruoti laiptus ir norite, kad laiptai džiugintų jus daugelį metų bei nereikalautų papildomų investicijų, rekomenduojame rinktis lauko laiptų apdailą iš granito ar bazalto. Akį džiugins ir lauko laiptai iš trinkelių.

Norite užsakyti ar gauti komercinį pasiūlymą? 

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime kaip galima greičiau