Laiptų pakopos ir lauko plytelės

Kodėl granito laiptai? Viskas labai paprasta, nes granitinės laiptų pakopos ir plytelės nesideformuoja, nedega, nepūva ir negirgžda. Pamirškite remontą, lakavimą ir dažymą!

Racionalu akmens plyteles ir laiptų pakopas naudoti ne tik vidaus, bet ir lauko laiptams, dėl akmens stiprumo ir beveik nulinio nusidėvėjimo. Akmuo granitas ir bazaltas sėkmingai atlaiko didelius žmonių srautus, todėl laiptų pakopos išlaikys pirminę išvaizdą dešimtmečius.

Laiptų Pakopos 

Laiptų pakopa Rusty Yellow, granitas

Laiptai

Dydis - 1600x350x30mm

Laiptų pakopos kaina - 74 €/vnt

Laiptų pakopa Black Rain, bazaltas

Laiptai

Dydis - 1600x350x30mm

Laiptų pakopos kaina - 96 €/vnt

Laiptų pakopa Pink Dust, granitas  

Neslidūs Laiptai

Dydis - 1600x350x30mm

Laiptų pakopos kaina - 69 €/vnt

Laiptų pakopa Silver Grey, granitas

Neslidūs Laiptai

Dydis - 1600x350x30mm

Laiptų pakopos kaina - 65 €/vnt

Kaip pasidaryti lauko laiptus?

Nustebsite, tai visai paprasta. Akmeninės lauko laiptų pakopos montuojamos ant betoninio pagrindo. Akmens laiptų pakopos yra ne tik labai ilgaamžės, bet ir atsparios dilimui, bei nebijo temperatūros svyravimų, todėl puikiai tinka Lietuvos klimato sąlygoms. Svarbu užtikrinti kokybišką montavimą naudojant tinkamus klijus, pritaikytus lauko sąlygoms, ir atlikti kokybišką hidroizoliaciją, kad laiptai ilgai išliktų tvirti ir patvarūs.

Lauko Plytelės 

Granito plytelės Pink Dust 

Akmens plytelės

Dydis - 600x300x20mm

Kaina - 59 €/m² 

Granito plytelės Silver Grey

Akmens plytelės

Dydis - 600x300x20mm

Kaina - 59 €/m²  

Granitas Rusty Yellow, degintas

Akmens plytelės

Dydis - 600x300x20mm

Kaina - 64 €/m²  

Bazalto plytelės Black Rain 

Akmens plytelės

Dydis - 600x300x20mm

Kaina - 88 €/m²

Degintos neslidžios bazalto plytelės vidaus ir lauko apdailai.

Bučerduotas bazaltas CQ. Vidaus ir lauko plytelės
Bučerduotas bazaltas CQ. Vidaus ir lauko plytelės

Bazaltas CQ, bučerduotas 

Akmens plytelės

Bučerduotos bazalto plytelės - neslidžiu paviršiumi. Akmuo apdirbamas naudojant specialų dantytą plaktuką. Jo dėka bazalto paviršiuje susidaro iki 0,5 mm gylio įdubos. To pakanka, kad akmuo taptų neslidus ir neprarastų spalvos. Bučerduotas akmuo - plačiai naudojamas grindims ir laiptams. Grubus paviršius užtikrina granito plokščių saugumą net lyjant lietui. Vidaus ir lauko plytelės takams, terasai, šaligatviui, grindiniui grįsti, fasado apdailai.  

Galimi įvairūs matmenys.  

Degintas bazaltas. Vidaus ir lauko plytelės
Degintas bazaltas. Vidaus ir lauko plytelės

Bazaltas XP, degintas 

Akmens plytelė

Degintos bazalto plytelės - neslidžiu ir šiurkščiu paviršiumi. Termiškai apdorotas bazaltas tampa dar patvaresnės ir tvirtesnis. 

Plytelės laukui ir vidaus apdailai: fasadų apdaila, grindys, laiptų apdaila, terasinės plytelės, šaligatvio plytelės.

Galimi įvairūs akmens matmenys. Standartinis akmens plytelės dydis - 30x30cm, 60x30cm ir storiai 2 cm, 3 cm arba kiti.

Granito plytelės takams, šaligatviui, terasoms
Granito plytelės takams, šaligatviui, terasoms

Granitas Padang Light, degintas

Akmens plytelės

Granitinės plytelės laukui ir vidaus apdailai. Neslidus, degintas paviršius.

Granito plytelės - ideali fasadų apdaila Lietuvos klimato sąlygoms, pasižyminti aukštu atsparumu drėgmei ir ekstremalioms temperatūroms. Puikiai tinka kaip lauko plytelės takams, terasoms, šaligatviui, grindiniams ar cokolio apdailai.

Galimi įvairūs dydžiai ir storiai. 

Granitas. Plytelės lauko terasai ar apdailai
Granitas. Plytelės lauko terasai ar apdailai

Granitas Padang Dark, degintas 

Akmens plytelės

Granito plytelės Padang Dark - labai tankus ir patvarus akmuo, pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Degintas, šiurkštus, neslidus paviršius. Naudojamos tiek viduje, tiek lauke. Privačioms ir komercinėms statyboms: fasadų apdaila, sienų apdaila, grindys, laiptai, grindiniai, plytelės lauko terasai. 

Granito plytelės gaminamos pagal užsakymą, todėl galimi įvairūs matmenys. 

Labradoritas. Akmens plytelės
Labradoritas. Akmens plytelės

Labradoritas Dark Forest, degintas

Akmens plytelės

Labradorito plytelės degintu, neslidžiu paviršiumi:

 • Laiptai, aikštelės, terasos
 • Fasadai
 • Vidaus sienų apdaila
 • vidaus ir lauko grindys, grindiniai

Matmenys gaminami pagal užsakymą.  Apdirbimo būdas pasirenkamas pagal poreikį. Vidaus ir lauko plytelės.

Degintos granito plytelės "Rusty Yellow"
Degintos granito plytelės "Rusty Yellow"

Granitas Rusty Yellow, degintas

Akmens plytelės

Granitas Rusty Yellow - puiki apdailos medžiaga: sienoms, grindims, fasadams, cokoliams, židiniams. Lauko apdailos plytelės plačiai naudojamos kraštovaizdžio architektūroje įrengiant gatves, kelius, pėsčiųjų takus, aikšteles, terasas, grindiniams grįsti.

Plytelės laukui ir vidaus apdailai.

Galimi įvairūs matmenys. Standartinis granito plytelės dydis - 30x30cm, 60x30cm ir storiai 2 cm, 3 cm arba kiti. 


Kalkakmenis

Plokšti akmenys

Laisvos formos plokšti akmenys. Storis 8-12mm

Kaina - 19,40€/m²

Bazalto plytelės CQ, degintas
Bazalto plytelės CQ, degintas

Bazaltas CQ, degintas

Akmens plytelės

Bazaltas. Neslidžios plytelės, nes paviršius degintas - interjerui, eksterjerui: fasadai, pamato, cokolio apdaila. Landšaftui: šaligatvio ar terasinės plytelės, grindiniai, lauko plytelės takams, takeliams, grindiniui, aikštelėms.

Vidaus ir lauko plytelės

Galimi įvairūs matmenys. Standartinis bazalto plytelės matmuo - 30x30cm, 60x30cm ir storiai 2 cm, 3 cm arba kiti.

LAIPTAI

LAUKO LAIPTAI. AKMENINIAI LAIPTAI. PLYTELĖS LAIPTAMS

Laiptai neatsiejama miesto dalis parkuose, skveruose, prie įėjimo į visuomeninius ir administracinius pastatus, prekybos ir pramogų centrus. Laiptai ne tik svarbi funkcinė miesto planavimo detalė, bet ir reikšmingas miesto vizualizacijos komponentas.

Be lauko laiptų sunku įsivaizduoti ir privataus namo fasadą. Tai vienas iš namo elementų kartu su cokoliu, fasadu, langais ir durimis, padedantis sukurti bendrą namo vaizdą.

Tokie parametrai kaip stiprumas ir patikimumas lauko laiptams prie namo yra nepaprastai svarbūs. Be intensyvaus naudojimo laiptų apdaila veikiama skirtingų temperatūrų, drėgmės pertekliaus, ultravioletinių spindulių. Lauko laiptai iš natūralaus akmens visiškai atitinka šiuos reikalavimus. O patvariausi ir atspariausi lauko laiptai pagaminti iš granito, bazalto, labradorito.

Akmeniniai laiptai

GRANITO LAIPTAI. BAZALTO LAIPTŲ PAKOPOS. LAUKO LAIPTŲ APDAILA

Akmeniniai laiptai gaminami kelias būdais:

 • 2 ar 3 cm storio laiptų pakopos, kurios montuojamos ant plytų, mūro ar metalinės konstrukcijos. Šiuo atveju laiptų kaina priklausys nuo pakopos storio. Rekomenduojame rinktis 3cm, tokie laiptai atrodys estetiškai ir ilgai tarnaus.
 • Skirtingai nuo laiptų pakopų tai monolitiniai gaminiai iš akmens. Tokie laiptai yra patys tvirčiausi ir ilgaamžiškiausi, tačiau jų kaina bus ženkliai didesnė nei laiptų iš akmens pakopų.
 • Skirtingų dydžių ir storių akmens plytelės lauko laiptams. Tai vienas pigiausių būdų turėti ilgaamžius lauko laiptus ar terasą, kurių nereikės restauruoti ar pastoviai remontuoti. Neapsirikite ir nesirinkite akmens pakaitalų lauko laiptų apdailai. Priežastis fizikos dėsniuose. Akmens masės plytelės neatlaiko temperatūros perkritimų ir atšoka jau po pirmo šaltojo sezono. Betoniniai lauko laiptai apklijuoti natūralus akmens plytelėmis atrodys prabangiai ir nereikalaus papildomos priežiūros. 

Akmeninių laiptų tarnavimo laikas skaičiuojamas dešimtmečiais, tačiau tai labai priklauso nuo montavimo kokybės. Patikėkite natūralaus akmens laiptų įrengimą tik profesionalams! 

GRANITO LAIPTŲ PRIVALUMAI

Granitas - labai tankus ir tvirtas akmuo, pasižymintis puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Laiptų pakopos iš granito montuojamos tiek patalpose, tiek lauke. 

Granito privalumai:

 • atsparus dideliems temperatūros svyravimams;
 • nebijo drėgmės ir taršos;
 • atlaiko mechaninius pažeidimus ir dideles apkrovas;
 • ilgas tarnavimo laikas;
 • lengvai poliruojamas ir restauruojamas;
 • ekologiškas.

BAZALTO LAIPTŲ PRIVALUMAI

Bazaltas ypač patvarus ir ilgaamžis natūralus vulkaninės kilmės akmuo. Lauko laiptų pakopos iš bazalto nebijo neigiamo atmosferos poveikio, įskaitant staigius temperatūros perkritimus. Bazalto laiptai nepasiduoda korozijai, yra atsparūs šarmų ir rūgščių agresyviam poveikiui. Jie nebijo nuolatinio mechaninio slėgio (dilimo), atsparūs ugniai ir drėgmei. Bazaltas geriausias pasirinkimais bet kokio pastato vidaus ar lauko laiptams.

Bazalto privalumai:

 • Stiprumas ir atsparumas dilimui. Nesvarbu, ar bazalto laiptai lauke, ar laiptai namo viduje veikiami stipraus mechaninio poveikio, ilgai išlaikys nepakitusią išvaizdą.
 • Šiurkšti natūralaus akmens struktūra. Bazalto laiptų apdaila: pakopos ir lauko laiptų plytelės išlieka neslidžios bei saugios net drėgname klimate.
 • Eksploatacijos paprastumas. Jei ant laiptų yra nešvarumų, juos galima lengvai pašalinti šiltu vandeniu ir valymo priemonėmis skirtomis akmens priežiūrai.
 • Bazaltui būdingos tamsių tonų spalvos, kurios visada išlieka madingos. Todėl laiptai iš bazalto kuria estetišką klasikinį stilių.

APDIRBIMO BŪDAI

Akmens laiptai apdirbami pagal individualų poreikį. Granitas, bazaltas, akmuo gali būti:

 • Poliruotas - blizgus.
 • Degintas - neslidžiu ir šiurkščiu paviršiumi su gerai matoma akmens faktūra. Galinga karštų dujų srovė suteikia akmeniui naujų savybių. Termiškai apdorotos bazalto laiptų pakopos ir laiptų plytelės tampa dar patvaresnės. 
 • Bučerduotos laiptų pakopos - neslidžios grindų plytelės, pakopos. Akmens apdirbimo procesas atliekamas naudojant specialų dantytą plaktuką. Jo dėka bazalto, granito paviršiuje susidaro mažos iki 0,5 mm gylio įdubos. To pakanka, kad akmuo taptų neslidus ir neprarastų spalvų harmonijos. Šia technologija apdorotas akmuo plačiai naudojamas grindims ir laiptams. 
 • Akmeniniai laiptai apdirbti naudojant smėliasrovę, tampa tolygiai grubūs. oro srovę, sumaišytą su abrazyvu ar smėliu, specialaus aukšto slėgio purkštuko pagalba. Toks akmens paviršius užtikrina granito laiptų saugumą.

AKMENUKAI UAB rekomenduoja

Jei atsibodo restauruoti laiptus ir norite, kad laiptai džiugintų jus daugelį metų bei nereikalautų papildomų investicijų, rekomenduojame rinktis lauko laiptų apdailą iš granito ar bazalto. Akį džiugins ir lauko laiptai iš trinkelių.

Norite užsakyti ar gauti komercinį pasiūlymą? 

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime kaip galima greičiau