AGATAS 

AGATO PLOKŠTĖS

Agatas

RANKŲ DARBO AKMENS PLOKŠTĖS | PERMATOMAS AKMUO

Agatas. Sienų dekoras. Staliukas
Agatas. Sienų dekoras. Staliukas

Agatas Amargosa

Agatas Milk River

Agatas Salt

Agatas Blackfoot

Agatas Cimarron

Agatas Brazos

Agatas Cedar

Agatas Mississippi

Agatas Gila

Agatas James

Agatas Opera

Agatas Pearl

Agatas Rio Grande

Agatas Red River

Agatas Smoky

Agatas Virgin

Agatas Sacramento

Agatas Tanana

Agatas Colorado

Agatas Snake

Agatai

AKMENS PLOKŠTĖS | PERMATOMAS AKMUO | EKSKLIUZYVINIS DEKORAS

Agato akmuo - unikalus gamtos šedevras, ekskliuzyvinis dizainas. Nuo pat antikinių laikų agatai sukelia susižavėjimą ir pagarbą. Agato akmenys klasifikuojami kaip pusiau brangieji.

Tūkstančius metų kurti paslaptingose gamtos laboratorijose šie akmenys yra vieni iš absoliutaus grožio šaltinių. Jų struktūra - tai tobula įvairiausių spalvų ir gilių atspalvių kristalų architektūra. Šie elegancijos esmę, aukštą stilių ir grožį atspindintys pusbrangiai akmenys tampa svarbiu bet kurio tobulo interjero štrichu, pradedant klasika ir baigiant modernu, pradedant romantizmu ir baigiant šiuolaikiniu menu.

Ieškote išskirtinės idėjos? Pridėkite foninį apšvietimą. Viena iš unikalių agato savybių yra gebėjimas praleisti šviesą, taip sukuriant magiškus, rafinuotus ir unikalius interjero akcentus. Agatas gali smarkiai pakeisti savo vizualines savybes, priklausomai nuo šviesos šaltinio kampo, spalvos ir jos intensyvumo. 

Aukso, sidabro, fosilijų intarpai, didelis tekstūrų ir spalvų pasirinkimas tik sustiprina agato gebėjimą užimti aukščiausios klasės vietą bet kokiame interjere. 

Labai dažnai ryškūs dekoro elementai derinami prie jau esančių interjero elementų, taip kad jie nedominuotų, o tik papildytų esamą stilių, tačiau sutikite, kad agatas - išskirtinis, ypatingas, o jo grožis tiesiog spinduliuoja prabanga, kuriai labai sunku atsispirti. Agatas gaminamas ne tik kaip akmens plokštė, bet ir kaip ekskliuzyvinis virtuvės stalviršis, vonios, sienų  dekoras, grindų apdaila, baro staliukai, stalo stalviršiai, vonios kriauklės ir visa kita kur sugalvosite pritaikyti.


Standartinės agato akmens plokštės dydis: 302x160/170 x 2cm. Maksimalus dydis: 335x170cm

Standartinės agato akmens plytelės: 60x60x1.8cm; 80x80x1.8cm; 120x120x1.8cm. 

Gaminami gaminiai pagal užsakymą: virtuvės stalviršiai, stalo stalviršiai, laiptai, palangės ir t.t.


Mes didžiuojamės, kad visi mūsų produktai iš agato gaminami rankomis, o užsakovas gali stebėti kūrybinį procesą. Taigi esame tikri, kad kokybė ir dizainas pranoks jūsų lūkesčius!

Agatai

AKMENS PLOKŠTĖS | STALVIRŠIAI | PERMATOMAS AKMUO INTERJERE

Patiko agatas? 

Siųskite užklausą arba skambinkite tel. +37069919152 ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!