AGATAS 

AGATO PLOKŠTĖS

Agatas

RANKŲ DARBO AKMENS PLOKŠTĖS | PERMATOMAS AKMUO


Agatas Amargosa

Agatas Milk River

Agatas Salt

Agatas Blackfoot

Agatas Cimarron

Agatas Brazos

Agatas Cedar

Agatas Mississippi

Agatas Gila

Agatas James

Agatas Opera

Agatas Pearl

Agatas Rio Grande

Agatas Red River

Agatas Smoky

Agatas Virgin

Agatas Sacramento

Agatas Tanana

Agatas Colorado

Agatas Snake

Agatai

AKMENS PLOKŠTĖS | PERMATOMAS AKMUO

Agato akmuo - unikalus gamtos šedevras. Nuo pat antikinių laikų agatai sukelia susižavėjimą ir pagarbą. Agato akmenys klasifikuojami kaip pusiau brangieji.

Tūkstančius metų kurti paslaptingose gamtos laboratorijose šie akmenys yra vieni iš absoliutaus grožio šaltinių. Jų struktūra - tai tobula įvairiausių spalvų ir gilių atspalvių kristalų architektūra. Šie elegancijos esmę, aukštą stilių ir grožį atspindintys pusbrangiai akmenys tampa svarbiu bet kurio tobulo interjero štrichu, pradedant klasika ir baigiant modernu, pradedant romantizmu ir baigiant šiuolaikiniu menu.

Ieškote išskirtinės idėjos? Pridėkite foninį apšvietimą. Viena iš unikalių agato savybių yra gebėjimas praleisti šviesą, taip sukuriant magiškus, rafinuotus ir unikalius interjero akcentus. Agatas gali smarkiai pakeisti savo vizualines charakteristikas, priklausomai nuo šviesos šaltinio kampo, spalvos ir intensyvumo. 

Aukso, sidabro, fosilijų intarpai, didelis tekstūrų ir spalvų pasirinkimas tik sustiprina agato gebėjimą užimti aukščiausios klasės vietą bet kokiame interjere. 

Agatas naudojamas ne tik kaip akmens plokštė. Puikiai tinka virtuvės stalviršiams, vonios, sienų ir grindų apdailai, baro staliukams, stalo stalviršiui, vonios kriauklėms gaminti.


Standartinės agato akmens plokštės dydis: 302x160/170 x 2cm. Maksimalus dydis: 335x170cm

Standartinės agato akmens plytelės: 60x60x1.8cm; 80x80x1.8cm; 120x120x1.8cm. 

Gaminami gaminiai pagal užsakymą: virtuvės stalviršiai, stalo stalviršiai, laiptai, palangės ir t.t.


Mes didžiuojamės, kad visi mūsų produktai iš agato gaminami rankomis, o užsakovas gali stebėti kūrybinį procesą. Taigi esame tikri, kad kokybė ir dizainas pranoks jūsų lūkesčius!

Agatai

AKMENS PLOKŠTĖS | STALVIRŠIAI | PERMATOMAS AKMUO INTERJERE

Patiko agatas? 

Siųskite užklausą arba skambinkite tel. +37069919152 ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!