Laiptų pakopos Dark Grey, granitas

Laiptų pakopa Dark Grey, granitas


1600x350x30mm                                                                                                  79 € / vnt 


Suteikite savo lauko laiptams elegancijos ir patvarumo su mūsų aukštos kokybės akmeninėmis pakopomis iš "Dark Grey" granito. Šios pakopos yra specialiai apdorotos t.y. degintos, kad būtų neslidžios, užtikrinant saugumą ir ilgaamžiškumą.

Produkto savybės:

  • Medžiaga: Natūralus granitas
  • Spalva: Tamsiai pilka
  • Paviršiaus apdorojimas: Neslidus, degintas. Matoma priekinė laiptų briauna poliruota.
  • Matmenys: 160x35 cm. Aukštis 3 cm

Privalumai:

  • Neslidus paviršius užtikrina saugumą bet kokiomis oro sąlygomis.
  • Akmens paviršiaus apdorojimas ugnimi garantuoja ilgaamžiškumą ir atsparumą dilimui.
  • Aukštos kokybės granitas yra atsparus įbrėžimams ir oro sąlygoms, išlaiko nepakitusią išvaizdą ilgus metus. 
  • Laiptų nereikia papildomai remontuoti, palyginti su akmens masės plytelėmis, kurios atšoka nuo pagrindo dėl vandens, lietaus ar šalčio, nes granitas yra atsparus staigiam staigiems oro pokyčiams. Svarbu užtikrinti teisingą betoninio pagrindo hidroizoliaciają.

Saugumas:

  • Neslidžios pakopos paviršius apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų, užtikrinant saugumą tiek vaikams, tiek suaugusiems.
  • Degintas granito paviršius suteikia papildomą sukibimą, kuris yra ypatingai svarbus šaltuoju ir drėgnu laikotarpiu.

Mūsų akmeninės pakopos puikiai tinka įvairiai lauko laiptų apdailai, ypatingai betoninių laiptų, pradedant nuo privačių namų iki komercinių pastatų. Pasirinkite kokybę ir patikimumą su mūsų Dark Grey granito akmeninėmis pakopomis!

Kaina: Susisiekite dėl kainos ir užsakymo detalių.

Akmeninių laiptų priežiūra

Akmeniniai laiptai nereikalauja ypatingos priežiūros, tačiau svarbu juos padengti tinkamu impregnantu, kuris nesudaro plėvelės ant impregnuojamo paviršiaus, bet giliai įsigeria į akmens poras. Tai padeda ilgą laiką išlaikyti jų natūralias savybes ir apsaugoti laiptus nuo vandens, purvo ir kitų nešvarumų. Impregnuojamas akmens paviršius išlaiko pralaidumą ir tuo pačiu apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikių. Tai būtina priemonė, kad jūsų akmeniniai granito laiptai išliktų nepriekaištingi, tarnaudami ilgus metus jums ir jūsų namui.  Laiptų impregnavimui galima naudoti impregnantą, kuris nekeičia akmens spalvos, arba impregnantą, kuris suteikia šlapio akmens efektą

Pasirinkite saugius ir stilingus laiptus su šiomis šviesiai pilkomis granito pakopomis, kad jūsų lauko laiptų projektas būtų tobulas.


Granito plytelės Dark Grey