Galerija Laiptai

Mūsų darbai

Akmeniniai Lauko Laiptai

AKMENINIAI GRANITO LAIPTAI "RUSTY YELLOW" | LAUKO LAIPTŲ PAKOPOS

Pristatome ypatingą ir funkcionalų sprendimą jūsų lauko erdvei. Mes su didžiausiu dėmesingu pasirūpinome, kad klientas džiaugtųsi akmens trinkelėmis ir laiptais su aikštele, kurie ne tik atrodo stilingai, bet ir užtikrina saugumą. 

Rusvai gelsvo atspalvio 10x10 cm dydžio granito trinkelės, kurių paviršius yra degintas. Šios trinkelės ne tik priduoda aplinkai natūralumo ir elegancijos, bet ir užtikrina ilgaamžiškumą bei patvarumą.  

Neslidūs lauko laiptai, kuriuos matote nuotraukose, sukurti ypatingą dėmesį skiriant saugumui. Žinoma, kad lyjant lietui lauko laiptai tampa slidūs. Tačiau šių laiptų pakopų, plytelių ir trinkelių paviršius yra apdorotas mechaniškai taip, kad būtų užtikrintas patvarumas ir stabilumas, net ir sudėtingomis oro sąlygomis.

Akmeniniai Laiptai. Marmurinės plytelės

"WHITE SAND" MARMURO LAIPTAI IR LAIPTŲ PAKOPOS

MARMINĖS PLYTELĖS "WHITE SAND" | RUDAS TRAVERTINO "CAFE" 

Nestandartiniai sraigtiniai marmuriniai laiptai ir grindų plytelės iš "White Sand" marmuro suteikia erdvei išskirtinį jaukumą ir eleganciją. O mozaika ir rudi apvadai iš travertino "Cafe" prideda subtilaus kontrasto ir originalumo. 

Lauko Laiptai su Aikštele

GELSVOS GRANITO LAUKO LAIPTŲ PAKOPOS "RUSTY YELLOW" | PLYTELĖS

Granito lauko laiptų pakopos yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms patalpoms dėl savo ilgaamžiškumo, estetinio patrauklumo ir priežiūros nereiklumo. Laiptų akštelei panaudotos 60x30cm, 2cm storio granitinės plytelės, o patiems laiptams - degintos laiptų pakopos 1600x350x30 mm.

Bazalto Lauko Laiptai su Aikštele

JUODOS BAZALTO "BLACK RAIN" PLYTELĖS IR LAIPTŲ PAKOPOS

Juodos spalvos lauko laiptai prie namo su mediniu fasadu kuria elegantišką ir modernų įspūdį. Betoninių laiptų apdailai pasirinktos juodos spalvos bazalto pakopos, kurios ne tik suteikia tvirtumo, bet ir subtiliai kontrastuoja su mediniu namo fasadu. Laiptų aikštelei prie įėjimo pasirinktos juodos spalvos bazalto plytelės, kurios puikiai dera su laiptais. 

Norint, kad laiptai ilgai tarnautų ir nereikalautų papildomo remonto, svarbu atidžiai parengti pagrindą, pasirinkti tinkamus klijus atsižvelgiant į lauko sąlygas ir atlikti aukštos kokybės hidroizoliaciją. Bazaltas yra ypatingas dėl savo natūralaus atsparumo dilimui, šalčiui ir kitiems atmosferos veiksniams. Šis ne tik modernus, bet ir ilgaamžiškas sprendimas, atsparus aplinkos įtakai. 

Tai tvari ir vertinga investicija į ateitį, nereikalaujanti papildomų išlaidų remontui.

Lauko Laiptai

BUČERDUOTAS GRANITAS "MAPLE LEAF" | MONOLITINIAI GRANITO LAIPTAI

Bučerduoti lauko laiptai iš vientiso granito monolito yra aukštos kokybės ir ilgaamžiai. Tokie laiptai - atsparūs dilimui, lengvai priežiūrimi, ir nereikalauja remonto ar pakeitimo. Granito monolitas yra patvarus įvairioms oro sąlygoms ir temperatūros svyravimams.  

Granito Laiptai su Aikštele

JUODAS GRANITAS "SHANXI BLACK" | PILKOS GRANITO LAIPTŲ PAKOPOS "SILVER"


Poliruoti "Silver" pilko granito vidaus laiptai su elegantiškomis juodo "Shanki Black" granito detalėmis, esantys daugiabučio laiptinėje, yra ne tik išskirtinio dizaino, bet ir prabangos akcentas, pridedantis ypatingumo jūsų namams ar verslo erdvei. 

Granitiniai vidaus laiptai, išsiskiria ne tik išvaizda, bet ir kokybe. Natūralaus akmens laiptai nesupus ir neskils, taip pat ilgai išliks be žymiausio susidėvėjimo, todėl nereikės jų reguliariai keisti ar remontuoti. Tai ypač svarbu viešose patalpose, kur žmonių srautas dažnai intensyvesnis nei individualiuose namuose. Akmeniniai laiptai yra ilgaamžiai, eksploatuojant jų savybės nesikeičia daugelį metų.

Akmeninės Laiptų Pakopos

AKMENINĖS LAIPTŲ PAKOPOS KREMINIS MARMURAS "CREMA MARFIL"  

Nestandartiniai laiptai dabar nėra naujiena, tai rafinuoto individualaus namo interjero vizitinė kortelė. 

"Crema Marfil" marmuro laiptų pakopos, sumontuotos ant betoninio pagrindo, puikiai harmonizuoja su unikaliu ir erdviu holu, kurio grindys išklotos lazeriu pjaustyta marmuro mozaika bei plytelėmis. Dėmesį skiriant kokybiškam meistriškumui, kiekviena detalė šiame prabangaus namo interjere buvo sukurta individualiu dizaino požiūriu, atspindinčiu interjero dizainerio kūrybiškumą. Pasirinktas laiptų dizainas niekada neiseis iš mados, nes tai lyg menas, gyvuojantis amžinai.

Lauko Laiptai ir Pamatas 

GRANITAS "SILVER DARK" | PAMATAS | LAIPTŲ APDAILA

Betoniniams lauko laiptams ir pamato apdailai naudotas granitas "Silver Dark". Pamato plytelės su skeltu paviršiumi. Granitas kaip medžiaga išsiskiria elegancija ir tvirtumu. Jo unikalumas užtikrina, kad jūsų lauko laiptai ir pamato apdaila ne tik gerai atrodytų, bet ir tarnautų daug metų.

Pastovi drėgmė, lietus, sniegas, užšalimas, atšilimas - tai didžiausi lauko laiptų ir pamato apdailos priešai. Investavimas į kokybiškas medžiagas atsipirks ilguoju laikotarpiu. Tvirtumas yra pagrindinis kriterijus renkantis lauko laiptus. Granitas išsiskiria šiuo aspektu, įrodydamas atsparumą įvairioms Lietuvos oro sąlygoms ir užtikrindamas, kad jūsų lauko laiptai atlaikys laiko išbandymą.

Granitas patvirtina savo efektyvumą ne tik dėl ilgaamžiškumo, bet ir ilgalaikio taupymo kai skiriama minimali priežiūra. 

Vidaus Laiptai iš Natūralaus Akmens

GRANITAS "KASHMIR WHITE" | VIDAUS LAIPTŲ PAKOPOS | LAIPTAI SU AIKŠTELE

Granito laiptai komercinėse patalpose yra puikus sprendimas dėl kelių svarbių priežasčių. Šis akmuo yra ne tik tvirtas ir ilgaamžis, atlaikantis nuolatinį intensyvų žmonių srautą, bet ir visiškai atsparus ugniai, bei patikimas gaisro atveju. Be to, granitiniai laiptai turi puikią garso izoliaciją, taip pat jie negirgžda ar netraška, kaip mediniai laiptai.

Lengva priežiūra yra dar vienas privalumas. Granito laiptus pakanka reguliariai šluoti ir plauti nenaudojant rūgštinių ploviklių. Taip pat rekomenduojame periodiškai impregnuoti, kas apsaugos akmens paviršių nuo drėgmės įsigėrimo,  purvo dėmių susidarymo. Tai ne tik estetiškai patrauklu, bet ir ilgalaikė investicija, užtikrinanti nepriekaištingą laiptų būklę bei patvarumą komercinėje aplinkoje.

Nuotraukoje vidaus laiptų pakopos ir laiptinės aikštelė iš "Kashmir White" granito.  

Laiptų Pakopos. Granitas

POLIRUOTO GRANITO LAIPTAI IR AIKŠTELĖ | TAMSIAI RUDAS GRANITAS "BALTIC BROWN" | GRANITAS "RUSTY GOLD" | GRANITO PLYTELĖS 

Poliruotos rudos "Baltic Brown" granito laiptų pakopos ir aikštelė iš poliruotų granitinių plytelių "Rusty Gold" daugiabutyje su elegantiškais apdailos apvadais prie laiptų.

Laiptų Pakopos

GRANITAS "RUSTY" | LAIPTŲ PAKOPOS | PANDUSAS

Laiptų pakopos ir grindjuostės iš granito "RUSTY" viešbučio laiptinėje. Akmeniniai lauko laiptai su sienų apdailos apvadais lauke, pagaminti iš to paties granito "Rusty". Lauke sumontuotos akmens plytelės ir pakopos yra degintos, kad taptų neslidžios, kas ypač svarbu viešose erdvėse, kur didelis dėmesys skiriamas saugumui. Pandusas, taip pat iš granito, naudojamas šalia viešbučio laiptų, užtikrinant patogų naudojimą neįgaliesiems.

Laiptai su Aikštele

LAIPTAI IR MARMURO PLYTELĖS "BOTTICINO" | MARMURO MOZAIKA "LIGHT EMPERADOR"

Gyvenamojo namo vidaus laiptai su aikštele - tai marmuriniai laiptai ir plytelės "Botticino" kreminio atspalvio marmuras, pagaminti pagal individualų projektą. Šio namo savininkai, turintys išskirtinį skonį, renkasi mūsų kokybiškas medžiagas, siekdami sukurti unikalų ir prabangų interjerą. Laiptų aikštelės apdailai pagyvinti, interjero dizaineris, įtraukė šviesiai rudo marmuro "Light Emperador" mozaiką ir apdailos juostas.

Akmeninės Laiptų Pakopos

AKMENINĖS LAIPTŲ PAKOPOS GRANITAS "RUSTY YELLOW"

Akmens laiptai yra ilgaamžiai, atsparūs trinčiai ir puikiai tinka ne tik moderniam ar prabangiam, bet ir nestandartinių sprendimų interjere. Vidaus laiptų pakopos, popakopiai ir grindjuostės pagamintos iš poliruoto "Rusty Yellow" granito. 

Bazalto Laiptai

LAIPTŲ PAKOPOS JUODAS BAZALTAS "BLACK RAIN" | LAUKO PLYTELĖS LAIPTAMS

Lauko laiptai iš degintų "Black Rain" bazalto plytelių traukia dėmesį savo moderniu dizainu. Termiškai apdorotos laiptų pakopos ne tik suteikia elegantiškumo, bet ir yra neslidžios, todėl ypač tinkamos lauko laiptams. Tai pasiekiama degimo procesu. Kaitinant akmens paviršių aukštoje temperatūroje ir jį staigiai atvėsinant, lieka šiurkštus, nelygus natūralaus akmens paviršius, kuris yra ne tik estetiškai gražus, bet ir užtikrina saugų naudojimą.

Norint, kad laiptai atrodytų tamsesni, galima juos apdoroti naudojant šlapio efekto impregnantą. Šis impregnantas ne tik paryškina spalvą, bet ir apsaugo nuo drėgmės ir dėmių susidarymo, suteikdamas laiptams ilgaamžiškumo ir nepriekaištingo ilgalaikio pirminio vaizdo išsaugojimo.

Laiptų Apdaila. Granitas

LAIPTŲ APDAILA GRANITAS "SILVER FROST" | GRANITO PLYTELĖS LAIPTAMS

Neslidus poliruotas granitas "Silver Frost" yra puikus pasirinkimas laiptų apdailai daugiabučio laiptinėje. Iš šio granito plytelių sumontuotos laiptų pakopos ir aikštelės. Laiptai ir laiptinės ne tik atlieka funkcionalią pastato dalį, bet ir yra jo vizitinė kortelė.

Akmeniniai Laiptai. Bazaltas

BAZALTAS | AKMENINIAI NESLIDUS LAUKO LAIPTAI | JUODOS LAIPTŲ PAKOPOS

Šios bazalto natūralaus akmens laiptų pakopos lengvai montuojamos ir puikiai tinka bet kokiai betoninių laiptų apdailai, terasoms ar aikštelėms. Visi jie yra termiškai apdoroti, neslidūs ir lygiu paviršiumi. Be to, yra galimybė pasirinkti skirtingas apdirbimo būdus ir dydžius. 

Norint sužinoti daugiau apie galimas parinktis ir dydžius, kreipkitės tiesiogiai į mus.

Bazalto Lauko Laiptai

LAUKO LAIPTŲ PAKOPOS BAZALTAS "BLACK RAIN" | LAIPTAI SU AIKŠTELE | LAIPTŲ PLYTELĖS

Degintos natūralaus juodojo bazalto pakopos yra tvirtas, atsparus dilimui ir patikimas pasirinkimas lauko laiptams. Šios lauko laiptų pakopos pagamintos iš aukštos kokybės medžiagos - bazalto "Black Rain". Tai ideali medžiaga Lietuvos klimato sąlygomis laiptams su terasa, pagamintiems iš bazalto plytelių.

Granitinė Laiptų Apdaila

GRANITINĖ "RUSTY YELLOW" VIDAUS LAIPTŲ APDAILA

Poliruotos "Rusty Yellow" rudo granito laiptų pakopos yra ideali apdaila interjerui. Natūralus granito akmuo yra praktiškas, tinkamas naudoti tiek privačiose, tiek viešose vietose, ir pasižymi išskirtiniu tvirtumu bei atsparumu dilimui.

Laiptai. Laiptų Plytelės

KALKAKMENIS "HEBRON" | SKELTOS, SENDINTOS LAIPTŲ PLYTELĖS | AKMENINIAI LAIPTAI

Kalkakmenis "Hebron" - skeltos, sendintos laiptų plytelės. Montuojamos tiek viduje, tiek lauke. Tai puikus pasirinkimas dėl ilgaamžiškumo ir universalumo. Šios plytelės pasižymi įvairiais žemiškais atspalviais nuo rūdžių raudonumo iki švarios dramblio kaulo spalvos ir apdirbimo būdų pasirinkimais, tokiais kaip pjautas, skeltas arba šlifuotas. Dėl natūralaus neslidaus paviršiaus idealiai tinka grindiniams, terasoms ar prie baseino. Kalkakmenio ir travertinio plytelės natūraliai ir organiškai atrodo lauke.

Lauko Laiptai. Laiptų Pakopos

NESLIDŪS LAUKO LAIPTAI | GRANITO LAIPTŲ PAKOPOS

Laiptai lauke turi atlaikyti didelį stresą, todėl medžiagą reikėtų rinktis ypatingai atidžiai. Šalčiui atsparūs, lengvai prižiūrimi ir tvirti - tai yra pagrindiniai reikalavimai, kuriuos turi atitikti lauko laiptai. Natūralaus akmens laiptai, pagaminti iš aplinkos poveikiui atsparaus akmens, tokių kaip granitas arba bazaltas, yra ne tik tvirti ir lengvai prižiūrimi, bet ir estetiškai patrauklūs, pritaikomi bet kokiam stiliui dėl įvairių spalvų ir struktūrų - ar tai būtų klasikinis, modernus, paprastas arba prabangus. Akmeniniai laiptai lauke yra išskirtinis namų ir sodo dizaino elementas.

Eksterjero laiptams ypatingai rekomenduojamas natūralus akmuo. Dėl šiurkštaus, neslidaus paviršiaus jie yra atsparūs slydimui. Dažniausiai akmeninių laiptų pakopos lauke būna nuo 3 iki 5 cm storio, taip lauko laiptams užtikrinamas tvirtumas, ilgaamžiškumas ir atsparumas. Akmeniniai laiptai atlaiko net labai intensyvų lankytojų srautą, šaltas žiemos oro sąlygas ar intensyvias liūtis, bei išlieka nekintantys dešimtmečiams. Kaip galima pamatyti Italijos miestuose, kur prieš kelis šimtus metų buvo dažnai naudojamas natūralus akmuo, kuris iki šių dienų išliko beveik nepakitęs. Šį akmens patvarumą galima pamatyti Italijos miestuose, kur prieš kelis šimtus metų buvo dažnai naudojamas natūralus akmuo, kuris iki šių dienų išliko beveik nepakitęs.

Lauko Laiptai Metalo Konstrukcijoje

KABANTYS LAUKO LAIPTAI | KVARCITO LAIPTŲ PAKOPOS

Metalo konstrukcijos dažniausiai tvirtinamos prie sienos arba kitų tvirtų paviršių. Projektuojamas metalinis karkasas - rėmas laiptams "dėžes" į kurias sudedamos išpjautos akmens pakopos. Svarbu pasirinkti tinkamą akmens rūšį ir storį. Kabantys lauko laiptai sukuria lengvumo pojūtį, neužgožia pastato architektūros.

Susisiekime!

Pasitarkite su mūsų specialistais ir gaukite ekspertų patarimų apie kiekvieną jūsų akmeninių laiptų detalę. Neskubėkite ir išsirinkite akmenį, kuris atitiks jūsų poreikius ir stilių. Nesvarbu, ar tai bus granito, bazalto ar marmuro laiptai – visus akmenis galima pagaminti pagal individualius matmenis ir jūsų pageidavimus.