Laiptų pakopos Pink Dust, granitas

Laiptų pakopa Pink Dust, granitas


1600x350x30mm                                                                                                                        Kaina - 69 €/vnt 


Lauko laiptai iš granito pakopų - tai ne tik praktiškas, bet ir išskirtinai stilingas sprendimas jūsų namo fasadui. Kiekviena akmens laiptų pakopa unikali savo spalvų ir raštų deriniu, sukurta gamtos, kad harmoningai įsilietų į jos grožį. Gali būti naudojama tiek viduje, tiek išorėje.

Mūsų lauko laiptai pasižymi neslidžiu, degintu akmens paviršiumi ir poliruota priekine briauna, suteikiančia ne tik saugumą, bet ir išskirtinumą. Laiptų pakopos aukštis yra 3 cm, kas suteikia ne tik estetinį, bet ir funkcionalų aspektą, padidintas laiptų tvirtumas. Granitas, kaip natūrali medžiaga, išsiskiria aukštu atsparumu šalčiui, užtikrindamas šiems laiptams ilgaamžiškumą net ekstremaliomis oro sąlygomis. Nepamirškite pasirūpinti savo granitiniais laiptais - juos reguliariai impregnuokite (kas kelis metus, priklauso nuo akmens įgeriamumo), kad apsaugotumėte nuo drėgmės ir purvo.

Tai ne tik puikus estetinis pasirinkimas, bet ir ilgalaikė investicija į jūsų namo vertę. Mūsų lauko laiptų pakopos ne tik gražios, bet ir atsparios laikui, nereikalaujančios papildomų remonto išlaidų.

Rinkitės kokybę ir ilgaamžiškumą - rinkitės granito laiptus! Išsiskirkite su aukštos kokybės laiptais, kurie ne tik atitiks, bet viršys jūsų lūkesčius. Žinoma, nors akmeninių laiptų kaina gali būti šiek tiek didesnė nei dirbtinių medžiagų, tai yra investicija, kuri apsimoka ilgalaikėje perspektyvoje. Investuokite į savo namų išvaizdą su mūsų granito laiptais, leiskite jiems skleisti nepakartojamą grožį!


Granito plytelės laiptams ar laiptų polaipčiams.


Laiptų priežiūra

Nuotraukoje parodyta, kaip neimpregnuotas akmuo sugeria vandenį, o impregnuotas akmuo nepraleidžia vandens, likdamas ant laiptų paviršiaus. Naudotas Antidrop Impregnantas akmeniui

Impregnavę akmeninius laiptus apsaugosite juos nuo purvo, vandens, riebalų, dėmių ir kitų nešvarumų.