Bazalto plytelės Black Rain

Bazalto plytelės Black Rain


Dydis 600x300x20mm                                                                                        Kaina  88 € / m²


Juodos bazalto plytelės, matmenys 600x300x20mm, yra puikus pasirinkimas įvairioms vidaus ir išorės erdvėms. Šios plytelės gali būti naudojamos kaip terasinės, grindinių, kiemo ar šaligatvio plytelės arba plytelės lauko laiptų apdailai, taip pat tinkamos kapams.

Degintas akmens paviršius užtikrina patikimą sukibimą, suteikiantį papildomą saugumą ir ilgaamžiškumą. Dėl šio mechaninio apdorojimo Bazalto plytelės tampa neslidžios, todėl idealiai tinka naudoti įvairiose vietose, net ir esant drėgnai ar šlapiai aplinkai. Jos yra atsparios ekstremalioms temperatūroms ir kitoms klimato sąlygoms, todėl išlaikys savo išvaizdą ir kokybę ilgą laiką net ir ekstremaliomis sąlygomis. 

Be to, šios plytelės pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis, todėl jos tinkamos ir vidaus erdvių apdailai kur įrengiamos šildomos grindys. Tai padeda išlaikyti komfortišką kambario temperatūrą, sumažina šilumos nuostolius ir leidžia sutaupyti šildymo sąnaudas. 

Bazalto plytelės - tai ne tik funkcionalus, bet ir stilingas sprendimas jūsų vidaus ir lauko erdvių apdailai.

Nuotraukose laiptai iš bazalto "Black Rain" impregnuoti Antidrop SPRINT AntiDrop impregnantu.

Jei norite išsaugoti dabartinę plytelių spalvą ir išvengti jų tamsėjimo ar dėmių susidarymo, rekomenduojame naudoti akmens impregnantus. Šie impregnantai apsaugo plyteles nuo drėgmės įsiskverbimo, dėl ko jos ilgiau išlieka švarios, taip pat pabrėžia jų natūralų grožį. Tai puikus būdas žymiai ilgiau išlaikyti nepakitusią jūsų plytelių išvaizdą. Jei pageidautumėte, kad plytelės taptų tamsesnės, naudokite šlapio akmens efekto impregnantus.Lauko laiptų apdaila

Šios juodos bazalto plytelės yra idealus pasirinkimas lauko laiptų apdailai dėl jų išskirtinių savybių. Bazaltas yra ypatingai tvirtas ir atsparus, todėl šios plytelės puikiai atlaiko lauko sąlygas, įskaitant drėgmę, temperatūros svyravimus ir mechaninį poveikį. Be to, jų juoda spalva suteiks laiptams elegantišką ir modernų išvaizdą, kurios ne tik patrauks dėmesį, bet ir ilgam išliks stilingos.

Bazalto laiptų pakopos

Jei norite gauti daugiau informacijos apie bazalto plyteles, susisiekite