LANKSTUS AKMUO

Lankstus akmuo - plonas ir elastingas

Tai lanksčios, labai plonos - iki 3 mm storio - natūralaus akmens plokštės, skeltos iš stambių akmens kubų, todėl kiekviena akmens plokštė - unikalus gamtos kūrinys. Dėl savo lengvumo tik 1,5kg/m² ir lakstumo dar vadinamos akmens tapetais. 

Lankstus akmuo suteikia galimybę apklijuoti lenktus, nelygius paviršius, ką su tradicinėmis akmens plytelėmis padaryti ganėtinai sunku. Jį paprasta montuoti, nes pjovimui naudojami įprasti akmens apdirbimo įrankiai, o klijavimui poliuretaniniai klijai.  

Lankstus akmuo yra ilgaamžis, draugiškas aplinkai, atsparus vandeniui ir ugniai. Puikiai dera su kitomis apdailos medžiagomis: metalu, medžiu, plytomis, betonu. Naudojamas interjere ir eksterjere, o tai labai mažina montavimo kainą. 

Lankstus akmuo. Naudojimas

Plonas lankstaus akmens dekoras iš skalūno yra labai universalus jūsų namų ar verslo plotų projektams: mūsų natūralaus akmens plokštės gali būti naudojamas tiek viduje, tiek lauke ir net drėgnose vietose!

Akmens namai, lankstus fasadas - patvari, neblunkanti, atspari drėgmei namo fasado apdaila.

 Lanksčios plytelės įvairiems lenktiems ir lygiems paviršiams:

 • židinio apdaila;
 • lubų, grindų danga;
 • vidaus ir išorės sienų dekoras;
 • lankstus akmuo fasadui;
 • vartų, kolonų, tvoros apdaila;
 • virtuvė, vonia;
 • baldų ir durų gamyba;
 • registratūros, parduotuvių įrengimas.

Pamatykite iš arčiau. Vaizdo medžiaga.

Lankstaus akmens sienų dekoras

Itin plonas akmuo: skalūnas, marmuras, smiltainis įsitvirtino projektuojant baro stalus, baldų fasadus, duris, tūrinius daiktus, bet kokius vertikalius ir horizontalius paviršius. Lanksčias akmens plyteles galima pamatyti visur - nuo dizainerių kurtų kėdžių iki lifto ar jachtos apdailos!

Lankstus akmuo idealiai tinka sienoms ir kitai svetainės, virtuvės, prieškambario, vonios, židinio apdailai. Puikiai atrodo kaip miegamojo sienos dekoras. Toks dizaino sprendimas visada atrodo prabangiai ir stilingai!

Neįtikėtinai reprezentatyvios išvaizdos sienų dekoras įneš elegancijos ir unikalumo į klasikinio, rytietiško ar prancūziško stiliaus interjerus. Klijuojama sienų danga išryškins lofto modernų, minimalistinį stilių. Ši sienų apdaila tarnaus daugelį metų be jokių deformacijų ar papildomų išlaidų remontui.

Komercinės patalpos ir biurai

Praktiškumas, įdomi struktūra, sodrios spalvos. Lankstus akmuo tampa viena populiariausių komercinių patalpų apdailos medžiagų. Naudodami lankstų akmenį komercinėse patalpose, išspręsite priežiūros ir papildomo remonto problemas. Pasiteisino ne tik pastatų viduje, bet ir lauke. O paprastas montavimas sutaupys laiko ir darbo kaštus.

Ši moderni medžiaga - puikus fonas, kuriame bet kokios interjero idėjos atrodys naudingos ir patrauklios. Akmuo nepraranda pirmaujančios pozicijos ir šiandien išlieka vienas aktualiausių.

Lankstus akmuo židinio apdailai

Geriausias pasirinkimas kuriant židinio apdailą - lankstus akmuo, kuris yra atsparus ekstremalioms temperatūroms (gali atlaikyti iki 120 laipsnių). Didelis atspalvių ir akmens tekstūrų pasirinkimas jūsų židinį pavers unikaliu ir nepakartojamu.

Nemaža dalis šiuolaikinių židinių yra elektriniai ar biožidiniai. Norint išsaugoti stilių, dažnai statomas netikras gipso kartono židinys. Tokia konstrukcija gali neatlaikyti natūralaus akmens svorio, o lankstus akmuo tam - idealus variantas.

Permatomas lankstus akmuo

Įdomi šios medžiagos savybė - tai šviesos pralaidumas. Efektas, kurį galima pasiekti naudojant permatomą lankstų akmenį, nustebins ne vieną jūsų svečią! Ir jūs patys ne kartą su susižavėjimu žvelgsite į šią interjero detalę - tuo neabejojame.

Dizaineriai, norėdami naudoti foninį apšvietimą, renkasi permatomas akmenines lanksčias plyteles. Židinys, sienų dekoras, pertvaros, lubų konstrukcijos, laiptai, baro stalas, registratūros stalas dekoruotas permatomu lanksčiu akmeniu, kuria išskirtinius interjero elementus. Tuo pačiu metu ši apdaila atrodys kaip įprastas akmuo, o tamsoje kaip apšvietimas ir papildomas dekoras.

Permatomas lankstus akmuo gerai praleidžia šviesą. Ši savybė suteikia galimybę sukurti jaukias, kamerines zonas. Vidinis apšvietimas išryškins nuostabią natūralaus akmens struktūrą, detales. 


Lankstus akmuo vonios interjere

Natūralaus lankstus akmuo vonioje papuoš ne tik sienas, bet ir leis sukurti išskirtinį vonios kambario interjerą. Dėl savo techninių savybių akmuo tinka drėgnoms patalpoms. Norint papildomai apsaugoti akmens paviršių rekomenduojame naudoti akmens apsaugos priemones. Akmens impregnantas apsaugo nuo vandens, purvo, riebalų įsigėrimo.

Lankstus akmuo baldų fasadams

Baldų fasadai iš lankstaus akmens atrodo neįprastai, stilingai ir įdomiai. Iš įvairių struktūrų ir gausios akmens atspalvių paletės neabejotinai galėsite pasirinkti tinkamą savo baldų komplektui. O atsižvelgiant į medžiagos tvirtumą ir ilgaamžiškumą, tokie fasadai tarnaus ilgai ir nesukels rūpesčių. 

Lankstaus akmens kolonos

Net tik klasikiniame, bet ir šiuolaikiniame interjere sutinkame nestandartinių dizaino elementų tokių kaip kolonos, arkos, lenktus paviršius. Akmens masyvo kolonos labai brangios ir sunkios. Čia pagelbės šiuolaikinės technologijos: gipso kartono konstrukcija dekoruota lanksčiu akmeniu. Net apvalių kolonų paviršius atrodys kaip monolitinis. O svarbiausia, kad tokių kolonų apdailą visai nesunku montuoti.

Lankstus akmuo puikus pasirinkimas drėgnoms patalpoms, nes jis nebijo drėgmės.

Lankstaus Akmens impregnantas

LANKSTAUS AKMENS VALYMAS IR PRIEŽIŪRA 

 • Natūralus lankstus akmuo valomas audiniu be pūkelių. Dulkes siurbkite siurbliu su minkštu antgaliu.
 • Svarbu! Nenaudokite rūgštinių valiklių. Jie neigiamai veikia akmens plokštės paviršių!
 • Akmens impregnantas naudojamas norint apsaugoti lankstaus akmens plokštes nuo neigiamo aplinkos poveikio. Rekomenduojame padengti akmens plokštes specialiu apsauginiu skysčiu. Impregnantas akmeniui apsaugo marmurą, skalūną, granitą, akmenį nuo vandens, purvo, riebalų įsigėrimo, dėmių, UV spindulių. Akmens impregnantas giliai įsiskverbia į lankstaus akmens poras, sukuria vandenį atstumiantį efektą nesudarydamas plėvelės ir palankių sąlygų formuotis pelėsiui. Oro pralaidumas nesumažėja, o tai yra vienas iš svarbiausių higienos reikalavimų.
 • Paryškinti akmens spalvą padės šlapio efekto akmens impregnantas
 • Impregnuoti galima prieš ar po montavimo. Akmens paviršius turi būti sausas ir švarus.
 • Prieš impregnavimą pabandykite mažai matomoje vietoje.