Granito Trinkelės Grey

Pilkos granitinės trinkelės


10x10x6cm                                                                                                              Kaina:  65€ + PVM / m²                             


Pjauto akmens trinkelės, šoninės kraštinės skeltos, apačia pjauta, viršutinis paviršius - degintas (neslidus).

Turime sandėlyje!          


Galimybė užsakyti granito trinkeles pageidaujamo storio ir apdirbimo.*

 

Granito trinkelės - populiarus pasirinkimas lauko takams, keliams, šaligatviams. Jos pasižymi ilgaamžiškumu, atsparios dylimui ir temperatūrų kaitai, neslidžios, natūralios, atrodo elegantiškai. Štai keletas granitinių trinkelių naudojimo lauko grindiniui privalumų:

  • Patvarumas: Granitas yra kietas ir tankus natūralus akmuo, atsparus nusidėvėjimui, todėl idealiai tinka naudoti lauke. Atlaiko intensyvų pėsčiųjų eismą, ekstremalius temperatūros pokyčius ir aplinkos poveikį be nusidėvėjimo požymių.
  • Neslidžios: Degintas paviršius atsparus slydimui, taip pat granito trinkelės turi natūraliai grubią tekstūrą, kuri užtikrina gerą sukibimą net ir šlapios. Dėl to akmens trinkelės yra saugus pasirinkimas lauko erdvėms, kurias gali paveikti lietus ar kita drėgmė.
  • Nereikalaujantis priežiūros: Akmeninės trinkelės nereikalauja daug priežiūros. Jas reikia tik retkarčiais valyti ir impregnuoti, kad išlaikytų savo pirminę išvaizdą ir išvengtų dėmių.
  • Universalumas: Granito trinkelės yra įvairių spalvų ir apdirbimo būdų: pjautos, skeltos, degintos, bučerduotos. Todėl nesunku rasti tinkamą stilių, kuris papildytų jūsų lauko erdvės dizainą.
  • Tvarumas: Granitas yra natūrali medžiaga, išgaunama iš gamtos, todėl tai - tvarus pasirinkimas lauko grindinių klojimui.


Bendrai natūralaus akmens trinkelės yra puikus pasirinkimas klojimui lauke, dėl savo patvarumo, atsparumo dilimui, minimalios priežiūros, universalumo ir tvarumo. Tai ilgalaikė investicija, kuri jūsų lauko erdvei suteiks grožio ir funkcionalumo.

Teirautis

Siųsti užklausą