Vidaus ir lauko plytelės

Plytelės 

Granito plytelės Pink Dust 

Akmens plytelės

Dydis - 600x300x20mm

Kaina - 59 €/m² 

Yra sandėlyje!

Granito plytelės Silver Grey

Akmens plytelės

Dydis - 600x300x20mm

Kaina - 59 €/m²  

Yra sandėlyje!

Granitas Rusty Yellow, degintas

Akmens plytelės

Dydis - 600x300x20mm

Kaina - 64 €/m²  

Yra sandėlyje!

Bazalto plytelės Black Rain 

Akmens plytelės

Dydis - 600x300x20mm

Kaina - 88 €/m²

Yra sandėlyje!


Degintos neslidžios bazalto plytelės vidaus ir lauko apdailai.

Bučerduotas bazaltas CQ. Vidaus ir lauko plytelės
Bučerduotas bazaltas CQ. Vidaus ir lauko plytelės

Bazaltas CQ, bučerduotas 

Akmens plytelės

Bučerduotos bazalto plytelės - neslidžiu paviršiumi. Akmuo apdirbamas naudojant specialų dantytą plaktuką. Jo dėka bazalto paviršiuje susidaro iki 0,5 mm gylio įdubos. To pakanka, kad akmuo taptų neslidus ir neprarastų spalvos. Bučerduotas akmuo - plačiai naudojamas grindims ir laiptams. Grubus paviršius užtikrina granito plokščių saugumą net lyjant lietui. Vidaus ir lauko plytelės takams, terasai, šaligatviui, grindiniui grįsti, fasado apdailai.  

Galimi įvairūs matmenys.  

Degintas bazaltas. Vidaus ir lauko plytelės
Degintas bazaltas. Vidaus ir lauko plytelės

Bazaltas XP, degintas 

Akmens plytelė

Degintos bazalto plytelės - neslidžiu ir šiurkščiu paviršiumi. Termiškai apdorotas bazaltas tampa dar patvaresnės ir tvirtesnis. 

Plytelės laukui ir vidaus apdailai: fasadų apdaila, grindys, laiptų apdaila, terasinės plytelės, šaligatvio plytelės.

Galimi įvairūs akmens matmenys. Standartinis akmens plytelės dydis - 30x30cm, 60x30cm ir storiai 2 cm, 3 cm arba kiti.

Granito plytelės takams, šaligatviui, terasoms
Granito plytelės takams, šaligatviui, terasoms

Granitas Padang Light, degintas

Akmens plytelės

Granitinės plytelės laukui ir vidaus apdailai. Neslidus, degintas paviršius.

Granito plytelės - ideali fasadų apdaila Lietuvos klimato sąlygoms, pasižyminti aukštu atsparumu drėgmei ir ekstremalioms temperatūroms. Puikiai tinka kaip lauko plytelės takams, terasoms, šaligatviui, grindiniams ar cokolio apdailai.

Galimi įvairūs dydžiai ir storiai. 

Granitas. Plytelės lauko terasai ar apdailai
Granitas. Plytelės lauko terasai ar apdailai

Granitas Padang Dark, degintas 

Akmens plytelės

Granito plytelės Padang Dark - labai tankus ir patvarus akmuo, pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Degintas, šiurkštus, neslidus paviršius. Naudojamos tiek viduje, tiek lauke. Privačioms ir komercinėms statyboms: fasadų apdaila, sienų apdaila, grindys, laiptai, grindiniai, plytelės lauko terasai. 

Granito plytelės gaminamos pagal užsakymą, todėl galimi įvairūs matmenys. 

Labradoritas. Akmens plytelės
Labradoritas. Akmens plytelės

Labradoritas Dark Forest, degintas

Akmens plytelės

Labradorito plytelės degintu, neslidžiu paviršiumi:

  • Laiptai, aikštelės, terasos
  • Fasadai
  • Vidaus sienų apdaila
  • vidaus ir lauko grindys, grindiniai

Matmenys gaminami pagal užsakymą.  Apdirbimo būdas pasirenkamas pagal poreikį. Vidaus ir lauko plytelės.

Degintos granito plytelės "Rusty Yellow"
Degintos granito plytelės "Rusty Yellow"

Granitas Rusty Yellow, degintas

Akmens plytelės

Granitas Rusty Yellow - puiki apdailos medžiaga: sienoms, grindims, fasadams, cokoliams, židiniams. Lauko apdailos plytelės plačiai naudojamos kraštovaizdžio architektūroje įrengiant gatves, kelius, pėsčiųjų takus, aikšteles, terasas, grindiniams grįsti.

Plytelės laukui ir vidaus apdailai.

Galimi įvairūs matmenys. Standartinis granito plytelės dydis - 30x30cm, 60x30cm ir storiai 2 cm, 3 cm arba kiti. 


Kalkakmenis

Plokšti akmenys

Laisvos formos plokšti akmenys. Storis 8-12mm

Kaina - 19,40€/m²

Bazalto plytelės CQ, degintas
Bazalto plytelės CQ, degintas

Bazaltas CQ, degintas

Akmens plytelės

Bazaltas. Neslidžios plytelės, nes paviršius degintas - interjerui, eksterjerui: fasadai, pamato, cokolio apdaila. Landšaftui: šaligatvio ar terasinės plytelės, grindiniai, lauko plytelės takams, takeliams, grindiniui, aikštelėms.

Vidaus ir lauko plytelės

Galimi įvairūs matmenys. Standartinis bazalto plytelės matmuo - 30x30cm, 60x30cm ir storiai 2 cm, 3 cm arba kiti.

AKMENUKAI UAB rekomenduoja

Atšokusios akmens masės plytelės
Atšokusios akmens masės plytelės

Jei nenorite išleisti daug pinigų vėlesniam remontui ir vargintis su nekokybiškų plytelių taisymu (ypatingai lauke), rekomenduojame laiptų apdailai rinktis akmenines plyteles iš granito ir bazalto. Tai natūralios, patvarios medžiagos, kurios išlaiko pirminį grožį, tarnauja ilgą laiką ir nereikalauja papildomo remonto.

Akmeninės Plytelės

LAUKO PLYTELĖS LAIPTAMS, ŠALIGATVIUI, TAKAMS, TERASAI

Laiptai neatsiejama gyvenamųjų namų ir miesto dalis parkuose, skveruose, prie įėjimo į visuomeninius ir administracinius pastatus, prekybos ir pramogų centrus. Laiptai ne tik svarbi funkcinė miesto planavimo detalė, bet ir reikšmingas miesto vizualizacijos komponentas.

Be lauko laiptų sunku įsivaizduoti ir privataus namo fasadą. Tai vienas iš namo elementų kartu su cokoliu, fasadu, langais ir durimis, padedantis sukurti bendrą namo vaizdą.

Tokie parametrai kaip stiprumas ir patikimumas lauko laiptams prie namo yra nepaprastai svarbūs. Be intensyvaus naudojimo laiptų apdaila veikiama skirtingų temperatūrų, drėgmės pertekliaus, ultravioletinių spindulių. Lauko laiptų plytelės iš natūralaus akmens visiškai atitinka šiuos reikalavimus. O patvariausi ir atspariausi lauko laiptai pagaminti iš granito, bazalto, labradorito.

Taigi, jei ieškote patvarios, saugios ir stilingos lauko laiptų dangos, degintos lauko plytelės laiptams iš natūralaus akmens yra puiki pasirinkimo galimybė. Tai ne tik pagerins jūsų namo ar kiemo vaizdą, bet ir padės jums išsiskirti iš kitų. Šios plytelės yra ypatingai atsparios temperatūros svyravimams, drėgmei ir ultravioletiniams spinduliams, todėl jų patvarumas ir ilgaamžiškumas garantuoti. Be to, unikalios natūralaus akmens spalvų ir raštų variacijos jūsų lauko laiptams ar kitoms vietoms suteiks ypatingą vaizdą.

Akmeninės plytelės yra nepakeičiamas pasirinkimas lauko aplinkos projektams. Jos puikiai tinka įvairioms reikmėms, tokioms kaip terasos, takai, aikštelės, kapams ir daugelį kitų projektų.


Granito ir bazalto plytelės yra vienas geriausių variantų, ypač kalbant apie akmens takų, šaligatvių dengimą ir terasų apdailą. Šios terasinės plytelės suteikia aplinkai jaukumą ir harmoniją su gamta. Akmeninės lauko plytelės yra termiškai apdorotos, todėl jų paviršius tampa neslidus ir saugus vaikščiojimui net drėgnu oru. Be to, šių plytelių lygus paviršius puikiai dera su granito borteliais, kurie gali būti naudojami takų ir kiemo zonų kraštams išryškinti ir pabrėžti kraštovaizdžio išskirtinumą.

Tai puikus pasirinkimas norint suteikti jūsų lauko projektui ne tik stilingumo, bet ir ilgaamžiškumo bei saugumo aplinkai. 

Įvairių matmenų akmens plytelės laukui gaminamos pagal jūsų užsakymą.

Granito ir bazalto plytelės vienas geriausių pasirinkimų akmens takams, šaligatvių klojimui, terasai dėl atsparumo dėvėjimuisi. Terasinės plytelės sukuria jaukią, su gamta harmoningą aplinką.  iš akmens apdorojamos termiškai jų paviršių deginant, kad drėgnu oru pasivaikščiojimas būtų ypatingai saugus. Lygus šaligatvio plytelių paviršius derinamas su granito borteliais palei takų ir kiemo zonų kraštus, kurie pabrėžia kraštovaizdžio baigtumą.

Granito ir bazalto plytelės įkūnijo visas geriausias šių medžiagų savybes. Tvirtos ir ilgaamžės, atsparios neigiamiems išorės poveikiams, lengvai toleruojančios daugelį užšalimo ir atšilimo ciklų, saugios aplinkai - ekologiškos. Dėl puikių savybių bazaltas, granitas plačiai naudojami statybose. Fasadai, vidaus ir lauko laiptai, sienų apdaila, vidaus ir lauko grindų plytelės, o kraštovaizdžio dizaine takai, grindiniai, aikštelės, kaip šaligatvio plytelės, terasinės plytelės. Aukštas akmens atsparumas ugniai leidžia naudoti bazalto plyteles vidaus židinių apdailai ar kuriant lauko židinį. Bazaltas pradeda degti esant aukštesnei nei 1300°C temperatūrai.

Norite įsigyti ar gauti komercinį pasiūlymą? 

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime kaip galima greičiau