AKMENS PLYTELĖS Easy Fix 

Akmens plytelės Beige, travertinas

Dydis - 600x150mm

Kaina - 63 €/m²

Akmens plytelės 3D Dallas, marmuras 

Dydis 600x150mm

Kaina- 77 €/m²

Akmens plytelės White Sand, kvarcitas 

Dydis 600x150mm

Kaina - 69 €/m²

Skalūno plytelės Spice Dark

Dydis - 600x150mm

Kaina - 65 €/m²

Akmens plytelės Florida, marmuras

Dydis - 600x150mm

Kaina - 69 €/m²

Akmens plytelės Manhattan Dust, kvarcitas 

Dydis - 600x150mm

Kaina - 52 €/m²

Akmens plytelės Copper, kvarcitas 

Dydis - 600x150mm

Kaina - 52 €/m²

Akmens plytelės Black Spaghetti, skalūnas

Dydis - 600x150mm

Kaina - 56 €/m²

Skalūno plytelės Black

Dydis - 600x150mm

Kaina - 39 €/m²

Akmens plytelės Light Mist, kvarcitas 

Dydis - 200x100mm

Kaina - 39 €/m²

Akmens plytelės Pink Berry, kvarcitas  

Dydis - 100x200mm

Kaina - 39 €/m² 

Akmens plytelės Gold Rock, kvarcitas 

Dydis - 600x150mm

Kaina - 66 €/m²

Akmens plytelės White Spaghetti, kvarcitas

Dydis - 600x150mm

Kaina - 56 €/m²

Skalūno plytelės Forest City

Dydis - 600x150mm

Kaina - 43 €/m²

Akmens plytelės Silver Frost, kvarcitas 

Dydis - 600x150mm

Kaina - 56 €/m²

Akmens plytelės Ice Blue, kalkakmenis 

Dydis - 600x150mm

Kaina - 53 €/m²

Akmens plytelės Texas, kvarcitas

Dydis - 600x150mm

Kaina - 45 €/m²

Skalūno plytelės Spicy Moss

Dydis - 600x150mm

Kaina - 67 €/m²

Skalūno plytelės Forest Dark

Dydis - 600x150mm

Kaina - 66 €/m²

Kalkakmenis. Plokšti akmenys

Laisvos formos plokšti akmenys. Storis 8-12mm

Kaina - 19,40€/m²

Akmens plytelės

AKMENS PANELĖS | AKMENS SEGMENTAI

Dekoratyvinės plytelės iš akmens - graži, funkcionali, patikima ir patvari apdailos medžiaga, kurios pagalba sukursite išskirtinį, stilingą dizainą. Akmens panelės - ilgaamžė medžiaga Jūsų namams.

Akmens apdaila - akmens segmentai, gaminami iš natūralaus skelto, pjauto, sendinto ar poliruoto akmens: skalūnas, kvarcitas, marmuras, smiltainis, travertinas. Gražiausi namų fasadai sukuriami naudojant akmens apdailą, akmens plyteles, kurios niekada neatsibos ir neišeis iš mados. 

Marmuras, skalūnas, smiltainis, kvarcitas, travertinas suklijuoti į segmentus, kad montavimas būtų kuo lengvesnis ir paprastesnis.

Dekoratyvinės plytelės - 600x150mm arba 200x100mm. Priklausomai nuo akmens rūšies, gali būti 15-35mm storio. Akmeninės plytelės puikiai tinka tiek vidaus tiek lauko apdailai:

 • Fasado apdaila
 • Kaminas
 • Tvoros, pamato apdaila
 • Lauko židinys. Vidaus židinio apdaila
 • Sienų dekoras
 • Plytelės virtuvei

Užsakyti

Skambinkite tel. +37069919152 arba rašykite ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau


Easy Fix Akmens Segmentų Ypatybės

MARMURAS, TRAVERTINAS, SKALŪNAS, SMILTAINIS, KVARCITAS

Atsižvelgiant į įvairių rūšių natūralaus akmens kilmę, galime drąsiai teigti, kad formuodamiesi milijonus metų veikiami natūralaus aukšto slėgio, temperatūros ir įvairių medžiagų, natūralūs akmenys yra nepaprastai patvarūs. Granitas, kuriame yra kvarco, tai labai tvirtas produktas, atsparus smūgiams ir aplinkos poveikiui. Marmuras mažiau kietas, tačiau vis vien savo eksploatacinėmis savybėmis stipriai lenkia savo dirbtinius konkurentus. Marmuras pasižymi ilgu tarnavimo laiku - pirmieji dėvėjimosi požymiai gali atsirasti tik po 100 - 150 eksploatavimo metų (tinkamai prižiūrint, laikotarpis gali būti dar ilgesnis). Marmuro plytelės atsparios temperatūrų pokyčiams - šios savybės dėka jos naudojamos ne tik vidaus apdailai, bet ir namo fasadams. Kalbant apie smiltainį, tai niekas negali konkuruoti pagal patvarumo ir patikimumo rodiklius. Smiltainis atsparus šalčiui, nebijo aplinkos neigiamo poveikio. Bėgant metams, jis išlaiko savo tvirtumo savybes, taip pat estetinę išvaizdą. Kalkakmenis - praktiškas, ilgaamžis, atsparus karščiui, ekologiškas, neblunka veikiant saulės spinduliams, turi geras šilumos izoliacines savybes. Pagrindiniai skalūno privalumai yra ilgaamžiškumas, žemas vandens įgeriamumas, atsparumas trinčiai ir staigiems temperatūros pokyčiams, lengvai atlaiko šaltį. Skalūno plytelės puikiai tinka fasadų apdailai, sienų dekorui, židinių apdailai, cokoliams, pamatams.

Bet kuris specialistas pasakys, kad natūralaus akmens plytelės grindims, sienoms turi labai daug pranašumų.

 • Tvirtumas. Natūralus akmuo atsparus pažeidimams ir neigiamam poveikiui: akmuo nerūdija ir nesupūva. Nei skalūnas, nei kvarcitas neskilinėja veikiant žemai temperatūrai, kas dažnai nutinka su sintetinėmis medžiagomis.
 • Skalūnas, marmuras, smiltainis, kvarcitas, travertinas  - patikima ir patvaru.
 • Praktiškumas. Be abejo, labai didelis tokių akmens plytelių pliusas yra lengva priežiūra. Marmuras, skalūnas, travertinas, kvarcitas nereikalauja ypatingos priežiūros, taisymo ar dažymo. Dekoratyvinį akmenį lengva valyti. Nešvarumai pašalinami naudojant vandenį ir, jei reikia, akmens ploviklius.
 • Išvaizda ir ilgaamžiškumas. Visos akmens plytelių spalvos yra natūralios, gimusios gamtoje ir todėl harmoningai dera viena su kita. Tai labai sunku pasiekti naudojant dirbtines medžiagas, akmens masės plyteles.
 • Unikalumas. Kiekvienas akmens luitas: skalūnas, marmuras, travertinas turi savo raštą ir atspalvį, todėl visi iš akmens padaryti elementai yra unikalūs ir nepakartojami.
 • Patikimumas. Vargu ar kas sugebės rasti analogą su dar geresnėmis medžiagos stiprumo charakteristikomis. Natūrali kilmė akmenį išmokė atlaikyti bet kokius išorinius veiksnius, temperatūros pokyčius, per didelę drėgmę, UV spindulių poveikį. Skalūno fasadas atlaiko šimtus metų nereikalaudamas papildomos priežiūros.
 • Ekologiškumas. Natūralaus marmuro radioaktyvumo lygis leidžia šį ir kitas natūralaus akmens plyteles priskirti pirmajai klasei. Marmuro ekologinės savybės labai vertinamos. Todėl jis naudojamas absoliučiai visose gyvenamose ir visuomeninės paskirties patalpose daugelį amžių: fasadų apdaila, ventiliuojami fasadai, sienų dekoras, židinių apdaila. Marmuras patalpoje sukuria idealų mikroklimatą žmogui. Net ir brangiausios keraminės plytelės ar akmens masės plytelės neturi tokių savybių, o pigios plytelės gali net neigiamai paveikti žmogaus ir gyvūnų sveikatą.

Fasado Apdaila

Nusprendėte dekoruoti namo fasadą, bet dar nežinote, kokią lauko apdailos medžiagą pasirinkti, tuomet turite susipažinti su fasado apdailos medžiagų ypatybėmis. Renkantis fasado apdailą ar sienų dekorą reikėtų vadovautis ne tik medžiagos išvaizda, bet pirmiausia jos funkcinėmis savybėmis. Idealu jei fasado apdaila būti  tvirta, atspari atmosferos poveikiui ir temperatūrų svyravimui, nedegi. Jei palyginsime visas žinomas fasado apdailos medžiagų rūšis, reikėtų pažymėti, kad plytelės / segmentai, pagaminti iš natūralaus akmens, atitinka visus aukščiau išvardintus reikalavimus. Svarbu nesuklysti ir nepainioti natūralaus akmens plytelių su dirbtiniu akmeniu. 

Taigi,  montuojant natūralų akmenį ant fasadų galite būti tikri, kad jis džiugins jus dešimtmečius, nekeisdamas savo savybių ir estetinio vaizdo. Easy Fix segmentai / akmens apdaila bus puiki sienų apsauga, neleis joms griūti, perims žemos temperatūros, vėjų, sniego ir stiprių liūčių apkrovas, nepaliečiant atraminių konstrukcijų. 

Židinio apdaila

ŽIDINIŲ APDAILA | KAMINO APDAILA | AKMUO ŽIDINIO APDAILAI | SKALŪNO PLYTELĖS

Židinio apdaila

Židinys svarbus interjero akcentas, suburiantis visus namiškius kartu, skleidžiantis jaukią romantišką atmosferą. Įsikūręs šalia židinio, žiūrėdamas į ugnį, žmogus atsipalaiduoja, nusiramina. Norint, kad židinys džiugintų ne tik šiluma, bet ir puoštų interjerą, svarbu pasirinkti tinkamą židinio apdailą. Net paprastas mūrinis židinys ar židinio apdaila iš gipso gali virsti tikru meno kūriniu. Plytelės židinio apdailai: skalūno plytelės, kvarcitas, marmuro plytelės, kalkakmenis, smiltainis. Šios tvirtos ir ilgaamžės židinių apdailos medžiagos pasižymi atsparumu karščiui,  yra nedegios, kaitinant neišskiria toksinių medžiagų. Galime drąsiai teigti, jog pati tinkamiausia medžiaga židinio apdailai yra natūralaus akmens plytelės.

Kamino apdaila

Renkantis kamino apdailą, būtina atsižvelgti į medžiagos ilgaamžiškumą, atsparumą temperatūrų kaitai, krituliams ir drėgmei. Kaminas tai ne tik fasado apdaila ar interjero detalė, jis turi atitikti saugos reikalavimus. Praktiškiausias variantas kamino apdailai - akmuo ir akmens plytelės. Ši medžiaga nedegi ir nekenksminga aplinkai. Akmens plytelės puikiai dera su bet kokia stogo danga, o tarša, kuri susidaro ant akmens eksploatacijos metu, yra mažai pastebima. Kaminų apdaila. Rekomenduojame rinktis skalūno plyteles, suklijuotas į segmentus, dėl tvirtumo, tekstūros ir spalvų įvairovės. Skalūno plyteles lengva bei patogu montuoti. Akmens klijavimo darbus gali atlikti net ne profesionalas.

Akmens Montavimas

AKMENS IMPREGNANTAS

Natūralus dekoratyvinis akmuo Easy Fix klijuojamas natūraliam akmeniui skirtais klijais, kuriuos įsigysite bet kurioje specializuotoje statybinių medžiagų parduotuvėje. Akmens plyteles pjaukite deimantiniais diskais su vandeniu arba sausu metodu. 

Naujai įrengtus akmeninius paviršius rekomenduojame impregnuoti specialiu apsauginiu skysčiu. Akmens impregnantas apsaugos nuo drėgmės, purvo, riebalų įsigėrimo, UV spindulių, dėmių atsiradimo. Nepagelsta ir nekeičia akmens spalvos. Paryškinti akmens spalvą, tekstūrą ar išlyginti subraižytą paviršių padės akmens impregnantas "Šlapio akmens efektas".

Interjero ar fasado apdaila natūraliu akmeniu - graži, stilinga, patikima ir originali. Nepraleiskite progos savo būstui suteikti unikalų vaizdą!