IMPREGNANTAI

AKMENS PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS 

Dažnai sulaukiame klausimo "Kodėl reikia impregnuoti akmenį, juk jis labai kietas?". Tačiau akmuo: marmuras, granitas, skalūnas nėra tik kietas, tai - porėta medžiaga, kuri absorbuoja skysčius ir drėgmę. Netinkama akmens plytelių ar akmeninio stalviršio priežiūra gali negrįžtamai juos sugadinti. Ką darytumėte jei netyčia išsilietų raudonas vynas ar užtikštų keptos mėsos riebalai? 

Pasirūpinkite tuo iš anksto. Naujai įrengtas akmenines grindis, sienų plyteles, virtuvės stalviršius rekomenduojame padengti akmens priežiūrai skirtu skysčiu. 


Akmens impregnantas apsaugo natūralų akmenį, klinkerį, betoną nuo vandens, riebalų, purvo, dėmių įsigėrimo, UV spindulių.


Akmens impregnantai prailgins akmens plytelių tarnavimo laiką net 3-5 kartus!

Akmens impregnantai naudojami montuojant akmens plyteles lauke ar patalpose, ypač ten kur yra daug drėgmės. Vienas svarbiausių dalykų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis akmens impregnantą, ar impregnatas ant akmens paviršiaus nesudaro plėvelės. Tokiu atveju reiks dažnai atnaujinti padengimą. 

Mūsų akmens apsaugos priemonės giliai įsiskverbia į akmens poras ir leidžia akmeniui "kvėpuoti", nesudarant palankios aplinkos pelėsio augimui. 

Impregnuotas akmuo ir akmens plytelės įgauna naujų savybių:

  • akmens apsauga nuo vandens, teršalų;
  • paryškinama akmens spalva, tekstūra;
  • suteikiamas sendinto akmens ar šlapio akmens efektas.

Akmens Poliravimas

Veidrodinį blizgesį marmuro plytelėms suteiks akmens poliravimo pasta, vaškas grindims, poliravimo milteliai granitui. Nepamirškime, kad ir akmeninę namo fasado apdailą iš marmuro, travertino, skalūno ar kito akmens būtina apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio: vandens, purvo, UV spindulių. Impregnavus akmenį ilgai džiaugsitės nepakitusia namo fasado išvaizda.

Garantuojame Italijos gamintojo akmens priežiūros ir apsaugos priemonių kokybę, bei ilgai išliekančias savybes!