Laiptų pakopos Rusty Yellow, granitas

Laiptų pakopa Rusty Yellow, granitas


1600x350x30mm                                                                                                  74 € / vnt 


Mūsų akmeninės laiptų pakopos yra išskirtinės dėl natūralios granito medžiagos. Šis akmuo sukuria ne tik stulbinantį vizualinį efektą, bet ir užtikrina, kad jūsų laiptai būtų patvarūs ir ilgaamžiai. Sėkmingai atlaiko Lietuvos klimato sąlygas, nebijo šalčio ir drėgmės. Lauko laiptai pagaminti iš granito neslidūs dėl deginto akmens paviršiaus. Lauko laiptų pakopos priekinė briauna poliruota. 

Be to, svarbu impregnuoti akmeninius laiptus tinkamu impregnantu, kad apsaugotumėte juos nuo vandens, purvo ir kitų nešvarumų. Impregnavimo procesas padeda išlaikyti jų atsparumą ir grožį ilgą laiką.  Mūsų laiptų pakopos suteikia ne tik saugumą, bet ir stilingą lauko laiptų apdailą. Tai puikus pasirinkimas jūsų kiemui, sodui ar terasai. Natūralus granitas turi ypatingą išskirtinumą, kuris pritraukia žvilgsnius.

Siūlome aukščiausios kokybės laiptų pakopas, kurios išsiskiria savo patikimumu ir grožiu. Pasirinkdami mūsų produktus, jūs investuosite į laiptų apdailą, kuri tarnaus daugelį metų ir sukurs išskirtinę aplinką jūsų namuose.

Pasirinkite mūsų natūralaus granito laiptų pakopas ir suteikite savo laiptams išskirtinumo žavesį.


Granito plytelės laiptams ar laiptų polaipčiams.