Granito plytelės Silver Grey

Neslidžios Granito plytelės Silver Grey


Dydis 600x300x20mm                                                                                       Kaina  59 € / m²


Šviesiai pilkos spalvos Granito plytelės, kurios yra neslidžios, nes jų paviršius yra degintas. Šios plytelės puikiai tinka tiek vidaus, tiek lauko apdailai: laiptams, grindims, grindiniams, terasoms, šaligatviui, sienų, pamatų ar cokolio apdailai. 

Turime sandėlyje

Pateikiame atsakymus į kelis dažniausiai klientų užduodamus klausimus. 

Ar granito plytelės gali būti naudojamos lauke? 


Nesvarbu, ar norite projektuoti lauko terasą, takelį ar bet kurį kitą eksterjero elementą, granitas yra geriausias pasirinkimas, nes jis lengvai pritaikomas lauko erdvėms, atsparus oro sąlygoms ir temperatūros svyravimams. Kas labai aktualu permainingiems Lietuvos orams. Mūsų granito plytelės yra degintu paviršiumi, todėl neslidžios. 

Nerekomenduojame naudoti poliruoto granito plytelių lauke, nes šis paviršius yra slidus, ypač kai drėgnas. 

Ar lauke geriau naudoti granito plyteles nei akmens masės? 

Granito plytelės yra tvirtos ir atsparios įbrėžimams, o tai reiškia, kad jos išliks nepakitusios ženkliai ilgiau, nei akmens masės plytelės, ypač lauke. Tuo tarpu akmens masės plytelės gali būti linkusios atšokti nuo pagrindo dėl drėgmės ar šalčio įtakos. Granito plytelės išlieka stabilios ir išlaiko savo pirminę išvaizdą net esant sudėtingoms oro sąlygoms. 


Ar granito plytelės geresnės nei keraminės? 


Granito plytelės garsėja ilgaamžiškumu, dažnai išlieka nepakitusios kelis dešimtmečius be reikšmingo nusidėvėjimo, tuo tarpu kokybiškos keraminės plytelės turi garbingą gyvavimo laikotarpį, jei tinkamai prižiūrimos. 

Ar granitas tinkamas terasos grindims? 


Laikui bėgant terasos grindys turi išlikti nepažeistos. Granito gebėjimas atlaikyti ekstremalias ir besikeičiančias oro sąlygas, intensyvų judėjimą ir kasdienį nusidėvėjimą padaro jį viena iš patikimiausių lauko grindų dangų, kuri išlaiko savo žavesį ir tarnauja ilgus metus. Be to, granitas ne tik tvirta, bet ir tvari medžiaga.

Kaip apsaugoti granitą lauke nuo drėgmės? 


Granitas sėkmingai toleruoja šaltį, ilgalaikę tiesioginę saulę ir lietų, todėl jis yra puikus pasirinkimas lauko aplinkai. Kad lauko plytelės ilgiau išliktų švarios, atsparios drėgmei ir dėmėms, rekomenduojame granitą apdoroti specialiu akmens impregnantu. Tai padės išlaikyti nepakitusią akmens plytelių išvaizdą, funkcionalumą, prailgins jų ilgaamžiškumą.


Deginto granito plytelės yra labai patvarios ir lengvai prižiūrimos, nereikalaujančios papildomų investicijų į remontą. Todėl, renkantis granitines plyteles, klientas gali būti tikras, kad jų aplinka ne tik atrodys elegantiškai, bet ir išliks tvirta ir nepakitusi ilgą laiką.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie granitines plyteles, susisiekite!