Fasadų apdaila

Mūsų darbai

Ekologiškas natūralus akmuo: travertinas, marmuras, skalūnas, kvarcitas, kurį rekomenduojame naudoti fasadų apdailai - atsparus drėgmei, nebijo vandens, šalčio ir karščio, yra patikimas, patvarus ir ilgaamžis.

Fasadų apdaila iš natūralaus akmens - geras šilumos ir garso izoliatorius, o ventiliuojamas fasadas leis namui "kvėpuoti", patalpose suformuos malonų mikroklimatą. Taigi, natūralaus akmens fasadas atliks ne tik dekoratyvinę, bet ir apsauginę funkciją. 

Akmuo nereikalauja papildomų išlaidų remontui, todėl akmeninė fasadų apdaila net ir po daugelio metų, nepraras savo pirminės išvaizdos.


Marmuro Apdaila

MRMURAS "JURA GELB" | AKMENS KOLONOS | KARNIZAI IŠ AKMENS

Klasikiniai architektūros elementai - akmeniniai karnizai, piliastrai, kronšteinai, kuriuos sukūrė senovės graikai - nesensta, yra plačiai naudojami šiuolaikinėje architektūroje. Mėgstami architektų projektuojant fasadus. 

Senovės Graikijos architektūroje, karnizai buvo naudojami kaip dekoratyvinės detalės virš stulpų ir sienų. Piliastros kaip stulpų formos dekoratyvinės detalės, kurios paprastai buvo montuojamos ant fasadų. Marmuras buvo vienas iš dažniausiai naudojamų akmenų piliastroms gaminti, nes jis suteikia pastatui prabangos. Moldingai, arba taip vadinamosios "gražiųjų formų juostos", buvo naudojamos senovės Graikijoje kaip dekoratyvinės detalės ant sienų, grindų arba lubų. Dažnai gamintos iš marmuro arba kitų natūralių akmenų, siekiant suteikti pastatui elegancijos ir išskirtinumo.

Pavėsinės fasado dekoravimui naudoti karnizai iš marmuro "Jura Gelb".

Natūralaus Akmens Fasadų Apdaila

VENTILIUOJAMO FASADO PLYTELĖS SMILTAINIS "NEPAL GOLD" | FASADAS | TVORA

`Nuotraukose matote namą ir tvorą su smiltainio apdaila - tai aukščiausios klasės tvirtas, natūralus akmuo, kuris išsiskiria savo unikalia tekstūra, vertikaliais ir horizintaliais raštais, įdomia spalva. Nepaisant laiko, ši smiltainio fasadų apdaila išliks madinga ir nepakitusi. Jums nebereikės rūpintis fasado remontu ar jo dažymu, nes smiltainis yra ilgaamžis ir nereikalaujantis daug priežiūros. Modernus ir šiltas akmens fasado plytelių atspalvis puikiai dera Lietuvos kraštovaizdyje. 

Skalūno Fasado Apdaila

SKALŪNAS "MULTICOLOUR" | LAUKO SIENŲ APDAILA | SKALŪNO PLYTELĖS

Nuotraukose matote namą su "MULTICOLOUR" skalūno fasadu. Dekoratyvinės natūralaus akmens skalūno plytelės nepriekaištingai įsilieja į natūralią aplinką. Šios klimato kaitai atsparios plytelės išlaikys savo spalvą bėgant laikui ir tarnaus jums ilgus metus. 

Natūralaus Akmens Ventiliuojamas Fasadas

FASADO APDAILA MARMURAS "JURA BEIGE VEIN CUT" | VENTILIUOJAMAS FASADAS

Ventiliuojamas fasadas su Jura Beige marmuru – tai akmens apdailos sistemos tipas, kuris sujungia natūralų "Jura Beige Vein Cut" kalkakmenio (marmuro) grožį su praktiniais ventiliuojamo fasado privalumais. Ventiliuojamas fasadas – tai namo apkalimo sistema, skirta oro cirkuliacijai tarp apdailos ir pastato sienų, sudarant natūralią vėdinimo sistemą, padedančią reguliuoti temperatūrą ir drėgmės lygį.

Jura Beige marmuras - kalkakmenio rūšis, šiltų smėlio atspalvių ir unikalių gamtos raštų - populiarus pasirinkimas vidaus ir išorės apdailai. Naudojamas kaip ventiliuojamas fasadas, Jura Beige marmuras kabinams ant aliuminio profilių. Tai suformuoja patvarų ir patrauklų akmens apdailos paviršių, atsparų atmosferos poveikiui ir kitiems aplinkos veiksniams.

Vėdinamo fasado sistema paprastai susideda iš kelių komponentų, įskaitant izoliacinį sluoksnį, atraminę konstrukciją ir pačią natūralaus akmens dangą. Izoliacijos sluoksnis padeda sumažinti šilumos nuostolius ir pagerinti energijos vartojimo efektyvumą, o atraminė konstrukcija sudaro saugų ir stabilų pagrindą marmuro dangai. Vėliau marmuro plytelės pritvirtinamos prie atraminės konstrukcijos naudojant specialius spaustukus ar kitus tvirtinimo elementus, formuojant vėdinamą ertmę tarp apdailos ir pastato sienų.

Ventiliuojamas fasadas kartu su Jura Beige marmuru yra gražus ir praktiškas sprendimas. Tai ilgalaikė fasado apdaila, kuri bėgant metams, nereikalauja papildomų investicijų. 

Akmeninė fasado apdaila: Šiuolaikiniai sprendimai ir ištobulintos technologijos

Daugybės istorinių pastatų ir dvarų fasadai miestuose bei provincijose, ilgus dešimtmečius puikiai išsilaikę, yra dengti kalkakmeniu. Tai ne tik dėl estetinės vertės, bet ir dėl šios natūralios medžiagos praktinių savybių, kurios yra nepakeičiamos šiuolaikinėje architektūroje.

Kalkakmenis, nepaisant savo ilgo istorinio naudojimo, ir šiandien išlieka populiarus fasado apdailos pasirinkimas. Jo nekintantis temperatūros poveikis ir izoliacinės savybės padeda išlaikyti pastato patikimumą ir efektyvumą. Tai medžiaga, kuri puikiai tinka šildymo, garso izoliacijos ir vėdinimo sistemoms.


Šiuolaikinės technologijos leidžia kurti inovatyvias akmeninės fasado apdailos formas. Ventiliuojamų fasadų sistema su kalkakmeniu ne tik suteikia pastatui išskirtinę išvaizdą, bet ir turi praktinių privalumų. Ši sistema leidžia orui laisvai cirkuliuoti tarp fasado ir pastato sienų, padėdama išlaikyti optimalų drėgmės balansą. Taip pat yra galimybė įdiegti modernias termoizoliacines medžiagas, siekiant pagerinti pastato energijos efektyvumą.

Viena iš šiuolaikinių akmeninės fasado apdailos privalumų yra daugiau spalvų ir formų pasirinkimų. Skirtingos kalkakmenio plytelės gali būti derinamos ir montuojamos įvairiomis kombinacijomis, suteikiant pastatui individualų ir modernų charakterį.

Daugeliui gali kilti klausimas, ar kalkakmenis yra tinkamas Lietuvos klimato sąlygoms ir ar jis atlaiko drėgmės bei temperatūros svyravimus. Norime užtikrinti, kad Akmenukai UAB įmonė tiekia tik aukštos kokybės ir ypatingą kalkakmenį, kurio tankis yra pakankamai didelis, todėl praktiškai nereaguoja į temperatūros svyravimus ir drėgmės poveikį.

Pasitelkiant pažangiąsias technologijas, akmeninė fasado apdaila ne tik atspindi istorinį paveldą, bet ir atitinka šiuolaikinius gyvenimo būdus ir energetinio efektyvumo standartus. Tai patrauklus ir funkcionalus pasirinkimas tiems, kurie siekia išlaikyti ryšį su praeitimi, bet tuo pačiu metu trokšta modernaus ir efektyvaus namo.


Fasadų Apdaila

MARMURAS "JURA GELB" | AKMENS FASADAS | MARMURO PLYTELĖS


Nuotraukose matote klasikinio stiliaus namą, kurio fasadas dengtas natūralaus marmuro "Jura Gelb" plytelėmis. Šis stilius išsiskiria elegancija, proporcingumu ir tradiciniais elementais, kurie suteikia pastatui laiko patikrintą ir nesentančią išvaizdą. Klasikinio stiliaus namai dažnai būna simetriški, puošti išskirtinėmis architektūrinėmis detalėmis, tokiomis kaip kolonos, frontonai ir išpuošti langų rėmai.

Šios klasikinio stiliaus namo nuotraukos gali būti įkvėpimo šaltinis tiems, kurie siekia sukurti jaukią, orią ir laiką atspindinčią gyvenamąją aplinką. "Jura Gelb" šviesios gelsvos spalvos plytelės suteiks jūsų namui jaukumo ir prabangos, nes klasika niekada neišeina iš mados.

Lauko Sienų Apdaila

KALKAKMENIS GELSVAS | AKMENS PLYTELĖS | LAUKO SIENŲ APDAILA

Natūralaus akmens kalkakmenio fasadų apdaila tobulai dera su medžiu. Jie tarsi harmoningai papildo vienas kitą. Bet svarbiausia, kad natūralaus akmens plytelės fasadui – ilgaamžis bei praktiškas sprendimas. Klimato kaitai atsparios plytelės labai lengvai prižiūrimos.

Ventiliuojamo Fasado Apdaila

KALKAKMENIS "JURA GELB" | JUODAS BAZALTAS | AKMENS PLYTELĖS

Šio gyvenamojo namo fasadas, apdailintas "Jura Gelb" kalkakmenio ir juodo bazalto plytelėmis, ne tik džiugins, bet ir suteiks daugybę privalumų jūsų namui. 

"Jura Gelb" kalkakmenis įneša šiltumo ir šviesos pojūtį, tuo tarpu juodo bazalto kontrastas - galingumo ir dinamiškumo. Ventiliuojamas fasadas ne tik estetiškai patrauklus, bet ir ilgaamžis bei atsparus Lietuvos oro sąlygoms.

Rinkdamiesi tokią fasado apdailą, ne tik įgausite išskirtinę ir modernią namo išvaizdą, bet ir galėsite mėgautis natūralumo ir akmens grožiu, kuris išlaikys savo prabangą ilgus metus. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia sukurti ne tik namą, bet ir gyvenamąją aplinką, įkvėptą estetikos, patvarumo ir šiuolaikiškumo.

Lankstaus Akmens Fasadas

LANKSTUS AKMUO | FASADO APDAILA

Lankstaus akmens fasadas – tai tokia danga, kuri sujungia natūralų akmens grožį su lankstumu ir medžiagos montavimo paprastumu. Šio tipo fasadas paprastai yra sudarytas iš itin plonų natūralaus akmens, pavyzdžiui, skalūno, marmuro ar kalkakmenio, plokščių, kurie yra priklijuoti prie pagrindo medžiagos, pavyzdžiui, stiklo pluošto ar tinklelio.

Dėl lankstaus pagrindo akmens plokštes galima lengvai lenkti ir formuoti taip, kad jos atitiktų pastato fasado kontūrus, todėl idealiai tinka naudoti ant lenktų ar netaisyklingų paviršių. Dėl šio lankstumo montavimo procesas taip pat yra greitesnis ir lengvesnis nei naudojant tradicines akmens plokštes, kurioms pjauti reikalingos specialios priemonės ir žinios.

Be paprasto montavimo, lankstaus akmens fasadai turi ir kitų privalumų. Jie - lengvi, o tai sumažina pastato konstrukcijos apkrovą ir palengvina transportavimą bei tvarkymą. Jie taip pat yra patvarūs ir atsparūs oro sąlygoms, todėl tinkami naudoti įvairiose klimato zonose.

Apskritai, lankstus akmens fasadas gali būti gražus ir praktiškas sprendimas, suteikiantis pastatui natūralų akmens grožį ir lengvą montavimą, kurio reikalauja šiuolaikiniai statybos projektai.

Skalūno Fasadas

SKALŪNO PLYTELĖS SEGMENTAI | FASADO APDAILA

Skalūnas - šiuolaikiškas sprendimas eksterjero apdailai. Smulkios skalūno plytelės yra suklijuotos į segmentus 600x150mm, todėl juos lengva montuoti ir neišauga skalūno fasado kaina. 

Marmuro Apdaila

MARMURAS "JERUSALEM GOLD" | NATŪRALAUS AKMENS FASADAS

Namo Akmens fasadas

KALKAKMENIS "JURA BLAU GREY" |  KALKAKMENIO PLYTELĖS | FASADAS

Skalūnas Fasadui

SKALŪNO STOGAS | SKALŪNO ČERPĖS | SKALŪNO PLYTELĖS "MULTICOLOUR"

Skalūno stogo danga bei fasadas tobulai įsilieja į gamtą. Atrodo labai organiškai ir prabangiai. Akmens atsparumas temperatūros svyravimams bei agresyvios aplinkos poveikiui, garantuoja ilgaamžiškumą. Negana to, skalūno spalva nepakinta, todėl skalūno fasadas ar stogo danga ilgainiui nepraras pirminės išvaizdos, o Jūsų namo apdaila atrodys nepriekaištingai.

Skalūno Plytelės Fasadui

SKALŪNAS "MULTICOLOUR" | SKALŪNO PLYTELĖS | NAMO FASADAS | GARAŽAS

Skalūno fasadas sėkmingai tarnaus daugelį metų, išsaugodamas visas savo gerąsias savybes ir pirminę išvaizdą. Ant fasado su polistirolu klijuotos 600x300mm skalūno plytelės. Kad akmuo atrodytų ryškesnis ir tamsesnis skalūnas padengtas šlapio akmens efekto impregnantu.

Skalūno Fasadas

SKALŪNAS | AKMENS SEGMENTAI | SKALŪNO FASADO APDAILA

Skalūno Apdaila

SKALŪNAS FASADUI | FASADO APDAILA | NATŪRALAUS AKMENS FASADAS

Sienų dekoras

KVARCITAS "BLACK MICAS" | LAUKO SIENŲ DEKORAS

Komercinio Pastato Fasadų Apdaila

GRANITAS "KASHMIR WHITE" | VENTILIUOJAMAS FASADAS | KOMERCINIS PASTATAS

Komercinio Pastato Fasadas

GRANITAS "ROSA PORINO" | KOMERCINIS PASTATAS

Akmens Fasadas

GRANITO PLYTELĖS "TAN BROWN" | DAUGIABUČIO AKMENS FASADAS

Daugiabučių renovacijos tema įtraukia vis daugiau gyventojų. Ankščiau ar vėliau renovuojamo pastato gyventojams tenka spręsti, kokią fasado apdailą pasirinkti. Daugeliui žmonių investuoti į pastato apdailą atrodo neprotinga, tačiau kas kelis metus remontuoti, dažyti, atnaujinti namo sienas yra žymiai brangiau, negu vieną kartą sumontuoti, tegul ir brangesnę, bet ilgaamžę ir patikimą sienų dangą. Granito privalumai – ilgaamžiškumas, garso izoliacija, jis taip pat atitinka visas priešgaisrines normas, prailginti pastato ekspoatavimo trukmę.

Skalūnas Fasadui

SKALŪNO FASADAS | LAUKO SIENŲ APDAILA 

Akmens Fasadų Apdaila

KALKAKMENIS "ICE BLUE" | NAMO FASADO APDAILA | IMPREGNUOTA ŠLAPIO AKMENS EFEKTU

Skalūno Fasadas

SKALŪNO APDAILA | DEKORATYVINIS AKMUO FASADAMS | AKMENS SEGMENTAI

Natūralaus Akmens Fasadas

KVARCITAS AKMENS SEGMENTAI "MANHATTAN DUST" | AKMENS FASADAS

Skelto Granito Cokolio Apdaila

GRANITAS SILVER DARK | PAMATAS

Namo pamatų apdaila granitu užtikrins paviršiaus patvarumą, padės apsaugoti pamatus nuo drėgmės ir kitų aplinkos veiksnių. Pasirinkite granito rūšį, kuri tinka naudoti lauke ir atitinka namo stilių bei spalvą - tai padidins bendrą estetinį objekto patrauklumą. Akmens apdaila suteiks jūsų namo cokoliui elegantiškumo ir sukurs gražų bei nesenstantį pastato ekstejerą, kuris išliks ilgus metus.

Susisiekime!