Bazalto laiptų apdaila Black Rain

Laiptų pakopa, bazaltas Black Rain


Dydis 1600x350x30mm                                                                                         Kaina 94 € / vnt

Yra sandėlyje!


Bazaltas lauko laiptų ar betoninių laiptų apdailai

Bazalto lauko laiptų pakopos - puiki apdaila betoniniams laiptams ir daugeliui kitų projektų. Neslidūs lauko laiptai, nes bazalto laiptų paviršius yra degintas, o kad jos gražiai atrodytų, pakopos priekinė briauna poliruota.


Bazaltas yra ypatingai patvarus ir tinkama medžiaga naudoti Lietuvos klimato sąlygoms. Tai tvirta, ilgaamžė ir atspari dilimui medžiaga, kuri puikiai tinka laiptų apdailai, įskaitant betoninius laiptus. Nesvarbu, ar tai būtų lauko laiptai prie namo, ar laiptai viduje, kur intensyviai vaikštoma - bazalto pakopos išsaugos nepakitusią išvaizdą.

Bazalto laiptai yra puikus pasirinkimas laiptų apdailai. Laiptų pakopos aukštis yra 3 cm, o tai suteikia ne tik estetinį, bet ir funkcionalų aspektą, padidindamas laiptų tvirtumas. Ši priekinė dalis visada yra matoma, todėl kuo aukštesnė laiptų pakopa, tuo gražesnė ir tvirtesnė išvaizda.

Natūralus akmuo puikiai dera su medžiu, metalu ir klinkeriu, todėl galėsite kurti išskirtines laiptų apdailos kompozicijas savo namų ar komercinių pastatų projektams.
Svarbu prisiminti, kad bazalto laiptus reikia tinkamai sumontuoti, užtikrinti betoninių laiptų hidroizoliaciją, pasirinkti tinkamus klijus ir po montavimo juos impregnuoti. Impregnavimas gali būti atliekamas nepakeičiant akmens spalvos arba suteikiant šlapio akmens efektą, taip apsaugant laiptus nuo drėgmės, purvo ir dėmių susidarymo.


Jei norite ne tik laiptų, bet ir šalia jų esančios aikštelės ar terasos, apdailai rekomenduojame rinktis bazalto plyteles. Jos taip pat yra degintos,  jų storis yra  1 cm, kurio pilnai pakanka. Tai puikus pasirinkimas polaipčiams ar aplink laiptus, kur dažnai vaikščiojama, nes bazalto plytelės suteikia saugumą ir patvarumą, tuo pačiu išlaikant akmens išskirtiną grožį.

Daugiau lauko laiptų apdailos nuotraukų galite peržiūrėti mūsų atliktų darbų galerijoje.