Skalda ir akmenukai

Gludinti Akmenukai

DEKORATYVINIAI AKMENUKAI

Gludinti akmenukai

Kaina - 14€/20kg maišas

Frakcija 2-4cm, marmuras, gintariniai

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

Gludinti akmenukai Rouge Royal

Kaina - 17,50€/20kg maišas 

Frakcija 15-25mm, marmuras

Gludinti akmenukai Montorfano 

Kaina - 18,50€/25kg maišas  

Frakcija 7-15mm, granitas 

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime 

Skalūno mulčias 

Kaina - 12,50€/25kg maišas

Frakcija 3-5cm, skalūnas

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime  

Gludinti akmenukai - unikali dekoratyvinė medžiaga interjerui, eksterjerui, kraštovaizdžiui formuoti. Nedideli akmenukai, vertinami dėl gražios suapvalintos formos ir blizgaus paviršiaus. 

Gludinti akmenukai puikiai dera su natūraliu kraštovaizdžiu, augmenija ir kiemo dekoro elementais. Poliruoti dekoratyviniai akmenukai kapams, takeliams, akmenukai kiemui, akmenukai gėlynams, akmenukai nuogrindai.  

MARMURO SKALDA 

Akmens Skalda "Levanto"

Skaldos kaina - 14,20€/25kg maišas

Frakcija 8-12mm, marmuras 


Akmens skalda dekoruojami takai, poilsio zonos, gėlynai, alpinariumai, skalda kapams, skalda kiemui. Dekoratyvinė skalda puikiai dera prie namo fasado, akmens ar granito trinkelių.

Kiek skaldos reikia? Sužinokite apačioje pateiktoje lentelėje.

Akmenukai

DEKORATYVINIAI AKMENUKAI. GLUDINTI AKMENUKAI. POLIRUOTI AKMENUKAI

Ieškote gražios ir saugios natūralios medžiagos, kuri puikiai tinka jūsų namams, sodui ar kiemui? Gludinti akmenukai yra būtent tai, ko Jums reikia. Dekoratyviniai akmenukai - labai populiari ir unikali natūrali medžiaga, skirta aplinkotvarkai ir interjerui dekoruoti. Gražiai žiūrisi ir dera su medžiu, metalu, stiklu, plytelėmis, klinkeriu ir daugeliu kitų apdailos medžiagų. 

Naudojant abrazyvą marmuras šlifuojamas specialiuose būgnuose, kol įgauna upinių akmenukų išvaizdą, nepaprastą glotnumą ir blizgesį. Poliruoti akmenukai skiriasi spalva ir dydžiu, o tai suteikia vietos Jūsų vaizduotei kuriant ornamentus ir mozaikas.

KUR NAUDOJAMI GLUDINTI AKMENUKAI?

Dekoratyviniai akmenukai naudojami labai plačiai - nuo privataus iki viešo interjero, taip pat tradiciškai jie labai populiarus kraštovaizdžio dizaino elementas. Sodo takeliai, fontanų ar dirbtinių tvenkinių krantai, gėlynai, alpinariumai, taip pat sodų, namų, lauko dekoracijos, namo nuogrinda, akmenukai kapams. Akmenukai kiemui suteikia unikalumo, ir paslaptingumo jausmą. Naudojami kaip interjero dekoro elementai, kuriamos reljefinės sienos ir grindys, dušo kabinos, baseinai, pirtys, dekoruojamos arkos, kolonos. 

KIEK REIKIA AKMENUKŲ?

1 m² padengti reikia 67 - 100kg akmenukų. Tikslus kiekis priklauso nuo akmens frakcijos. Žemiau pateikiama apskaičiavimo lentelė. 


Kiek reikia skaldos ar akmenukų padengti 1 kvadratinį metrą?

Skalda

DEKORATYVINĖ SKALDA. AKMENS SKALDA. SKALDA KAPAMS

Akmens skalda - tai dar vienas natūralaus akmens produktas, naudojamas kuriant kraštovaizdžio kompozicijas. Dekoratyvinė skalda - praktiškas pasirinkimas, ekologiška ir patvari medžiaga. Skalda gaminama smulkinant akmenį: granitą, skalūną, smiltainį, marmurą. Akmens atspalvis tiesiogiai priklauso nuo to, iš kokios medžiagos ji buvo pagaminta.
Skalda naudojama dekoruojant takus, poilsio zonas, gėlynus, alpinariumams puošti, skalda kapams, skalda kiemui. Marmuro skaldą lengvai priderinsite prie namo fasado, akmens ar granito trinkelių. Rekomenduojame po akmens skalda tiesti specialų tekstilinį audinį, kuris neleis žolės sėkloms, esančioms žemėje augti tarp akmenukų.


Dengiant kaip mulčią, akmens skalda tarnauja ilgus metus nereikalaudama papildomos priežiūros. Akmens skalda nepūva ir nedega, todėl išlieka nepakeitusi savo pirminės išvaizdos. Neorganinis mulčias nepritraukia kenkėjų ir nesuyra. Mulčias iš akmens, skalūno, granito ar marmuro, be savo pagrindinių praktinių savybių, taip pat atlieka dekoratyvines. Tai tvirta, ilgaamžė ir patvari medžiaga. Ji nebijo temperatūros pokyčių, drėgmės, nereikalauja ypatingos priežiūros.

Skalda dekoruojami sodo takai, poilsio zonos, gėlynai, skalda kapams, skalda kiemui, alpinariumams puošti. Marmuro skalda puikiai derės prie bet kokio namo fasado, akmens ar granito trinkelių. Rekomenduojame po akmens skalda tiesti specialų tekstilinį audinį, kuris neleis žolės sėkloms, esančioms žemėje augti tarp akmenukų.

SKALDOS KAINA

IŠPARDUODAMA -50% kokybiška akmens skalda už ypatingą kainą. Labai patraukli skaldos kaina, kurią rasite viršuje prie skaldos nuotraukos. Skalda kaina nurodyta už maišą.

 

Pamatykite mūsų atliktus darbus