Skalda ir akmenukai

Gludinti Akmenukai

DEKORATYVINIAI AKMENUKAI. GLUDINTI AKMENUKAI

Gludinti akmenukai

Kaina - 13€/20kg maišas

Frakcija 3-5cm, marmuras, juoda/ruda

Gludinti akmenukai

Kaina - 14€/20kg maišas

Frakcija 2-4cm, marmuras, gintariniai

Gludinti akmenukai, Nero Ebano

Kaina - 14,20€/25kg maišas

Frakcija 7-15mm, marmuras 

Gludinti akmenukai Montorfano 

Kaina - 18,50€/25kg maišas  

Frakcija 7-15mm, granitas 

Gludinti akmenukai Rouge Royal

Kaina - 17,50€/20kg maišas 

Frakcija 15-25mm, marmuras

Skalūno mulčias 

Kaina - 12,50€/25kg maišas

Frakcija 3-5cm, skalūnas

Gludinti akmenukai - unikali dekoratyvinė medžiaga interjerui, eksterjerui, kraštovaizdžiui formuoti. Nedideli akmenukai, vertinami dėl gražios suapvalintos formos ir blizgaus paviršiaus. 

Gludinti akmenukai puikiai dera su natūraliu kraštovaizdžiu, augmenija ir kiemo dekoro elementais. Poliruoti dekoratyviniai akmenukai kapams, takeliams, akmenukai kiemui, akmenukai gėlynams, akmenukai nuogrindai.  

Akcija-50%! 

IŠPARDUODAMA KOKYBIŠKA MARMURO SKALDA UŽ YPATINGĄ KAINĄ

Skalda Levanto

Kaina - 14,20€/25kg maišas

AKCIJA -50%!

Kaina su nuolaida - 7,10€/25kg maišas

Frakcija 8-12mm, marmuras 


Akmens skalda - tai dar vienas natūralaus akmens produktas, naudojamas kuriant kraštovaizdžio kompozicijas. Granito skalda - praktiškas pasirinkimas, ekologiška ir patvari medžiaga. Dengiant kaip mulčią, tarnauja ilgus metus nereikalaudama papildomos priežiūros. Akmens skalda nepūva ir nedega, todėl išlieka nepakeitusi savo pirminės išvaizdos.

Skalda dekoruojami takai, poilsio zonos, gėlynai, alpinariumai, skalda kapams, skalda kiemui. Dekoratyvinė skalda puikiai dera prie namo fasado, akmens ar granito trinkelių.

Kiek skaldos reikia? Sužinosite apačioje pateiktoje lentelėje

Akmenukai

DEKORATYVINIAI AKMENUKAI. GLUDINTI AKMENUKAI. POLIRUOTI AKMENUKAI

Ieškote gražios ir saugios natūralios medžiagos, kuri puikiai tinka jūsų namams, sodui ar kiemui? Gludinti akmenukai yra būtent tai, ko Jums reikia. Dekoratyviniai akmenukai - labai populiari ir unikali natūrali medžiaga, skirta aplinkotvarkai ir interjerui dekoruoti. Gražiai žiūrisi ir dera su medžiu, metalu, stiklu, plytelėmis, klinkeriu ir daugeliu kitų apdailos medžiagų. 

Naudojant abrazyvą marmuras šlifuojamas specialiuose būgnuose, kol įgauna upinių akmenukų išvaizdą, nepaprastą glotnumą ir blizgesį. Poliruoti akmenukai skiriasi spalva ir dydžiu, o tai suteikia vietos Jūsų vaizduotei kuriant ornamentus ir mozaikas.

KUR NAUDOJAMI GLUDINTI AKMENUKAI?

Dekoratyviniai akmenukai naudojami labai plačiai - nuo privataus iki viešo interjero, taip pat tradiciškai jie labai populiarus kraštovaizdžio dizaino elementas. Sodo takeliai, fontanų ar dirbtinių tvenkinių krantai, gėlynai, alpinariumai, taip pat sodų, namų, lauko dekoracijos, namo nuogrinda, akmenukai kapams. Akmenukai kiemui suteikia unikalumo, ir paslaptingumo jausmą. Naudojami kaip interjero dekoro elementai, kuriamos reljefinės sienos ir grindys, dušo kabinos, baseinai, pirtys, dekoruojamos arkos, kolonos. 

KIEK REIKIA AKMENUKŲ?

1 m² padengti reikia 67 - 100kg akmenukų. Tikslus kiekis priklauso nuo akmens frakcijos. Žemiau pateikiama apskaičiavimo lentelė. 


Skalda

DEKORATYVINĖ SKALDA. AKMENS SKALDA. SKALDA KAPAMS

Akmens skalda - tai dar vienas natūralaus akmens produktas, naudojamas kuriant kraštovaizdžio kompozicijas. Dekoratyvinė skalda - praktiškas pasirinkimas, ekologiška ir patvari medžiaga. Skalda gaminama smulkinant akmenį: granitą, skalūną, smiltainį, marmurą. Akmens atspalvis tiesiogiai priklauso nuo to, iš kokios medžiagos ji buvo pagaminta.

Dengiant kaip mulčią tarnauja ilgus metus nereikalaudama papildomos priežiūros. Akmens skalda nepūva ir nedega, todėl išlieka nepakeitusi savo pirminės išvaizdos. Neorganinis mulčias nepritraukia kenkėjų ir nesuyra. Mulčias iš akmens, skalūno, granito ar marmuro, be savo pagrindinių praktinių savybių, taip pat atlieka dekoratyvines. Tai tvirta, ilgaamžė ir patvari medžiaga. Ji nebijo temperatūros pokyčių, drėgmės, nereikalauja ypatingos priežiūros.
  

Skalda naudojama dekoruojant takus, poilsio zonas, gėlynus, alpinariumams puošti, skalda kapams, skalda kiemui. Marmuro skaldą lengvai priderinsite prie namo fasado, akmens ar granito trinkelių. Rekomenduojame po akmens skalda tiesti specialų tekstilinį audinį, kuris neleis žolės sėkloms, esančioms žemėje augti tarp akmenukų.
 

KIEK SKALDOS REIKIA?

Norėdami apskaičiuoti akmenukų ar skaldos poreikį, turėtumėte iš anksto žinoti apytikslį naudojamos medžiagos padengimo tūrį. Kiekvienas gali apskaičiuoti reikiamą medžiagos kiekį pagal savo poreikius. Reikėtų pažymėti, kad skalda   būna skirtingos frakcijos, smulki akmens skalda ir didesnės frakcijos (iki 20 mm) skalda. Tokiu atveju rekomenduojamas užpildymo sluoksnis gali skirtis. Akmens skaldelė supakuota maišais po 25kg.

  • Granito skalda
  • Marmuro skalda
  • Skalūno mulčias

Skaldos kiekis kapui priklauso nuo norimo užpylimo sluoksnio ir kapavietės dydžio. Jei renkatės 8-12 mm frakcijos marmuro skaldą, rekomenduojame dengti 3cm sluoksniu. 1 m² padengti riekia 34kg akmens skaldos, t.y. 1,5 maišo.

SKALDOS KAINA

IŠPARDUODAMA -50% kokybiška akmens skalda už ypatingą kainą. Labai patraukli skaldos kaina, kurią rasite prie pasirinktos skaldos nuotraukos. Skalda kaina nurodyta už maišą.