Akmuo

Impregnantai

AKMENS IMPREGNANTAS. VAŠKAS. AKMENS APSAUGA. IMPREGNANTAI


Dažnai sulaukiame klausimo "Kodėl reikia impregnuoti akmenį, juk jis labai kietas?". Tačiau akmuo nėra tik kietas, tai yra porėta medžiaga, kuri absorbuoja skysčius ir drėgmę. Netinkama akmens plytelių ar akmeninio stalviršio priežiūra gali negrįžtamai juos sugadinti.  Naujai įrengtas akmenines grindis, sienų plyteles, virtuvės stalviršius rekomenduojame padengti specialiu skysčiu. Akmens impregnantas apsaugos akmenį nuo vandens, riebalų, purvo, UV spindulių, dėmių įsigėrimo. 

Akmens impregnantai naudojami montuojant akmens plyteles lauke ar patalpose, ypač ten kur yra daug drėgmės. Vienas svarbiausių dalykų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis akmens impregnantą, ar padengus ant paviršiaus nesusidaro plėvelė. Tokiu atveju reiks dažnai atnaujinti padengimą. Mūsų akmens apsaugos priemonės giliai įsiskverbia į akmens poras ir leidžia akmeniui "kvėpuoti", nesudarant palankios aplinkos pelėsio augimui. Impregnuotas akmuo ir akmens plytelės įgauna naujų savybių: akmens apsaugą nuo vandens, teršalų, paryškinama akmens spalva, suteikiamas sendinto akmens ar šlapio akmens efektas. Veidrodinį blizgesį marmuro plytelėms suteiks akmens poliravimo pasta, vaškas grindims, poliravimo milteliai granitui. 

Nepamirškime, kad ir akmeninę namo fasado apdailą iš marmuro, travertino, skalūno ar kito akmens būtina apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio: vandens, purvo, UV spindulių. Impregnavus akmenį ilgai džiaugsitės nepakitusia namo fasado išvaizda, nes akmens impregnantai prailgina akmens tarnavimo laiką net 3-5 kartus! 

 Garantuojame Italijos gamintojo akmens apsaugos priemonių kokybę ir ilgai išliekančias savybes.

Grindų Plytelės Iš Akmens

GRINDYS. GRINDŲ PLYTELĖS. GRINDŲ DANGA. AKMENS PLYTELĖS. LAIPTAI

Kas gali būti tvirčiau už akmenines grindis? Teisingai - tiesiog gerai sumontuotos akmens plytelės. Natūralaus akmens grindų plytelės tinka bet kokiame interjere - ar tai prabangi aplinka, ar lakoniškos minimalizmo linijos. Marmuras, granitas, kalkakmenis, travertinas puikiai dera su tokiomis medžiagomis kaip medis, metalas, oda ar dekoratyvinis stiklas. Akmenį galime vadinti universaliu. 

Natūralaus akmens grindų danga patraukli ne tik grožiu, faktūrų bei spalvų įvairove, bet ir aukštomis eksploatacinėmis savybėmis. Pirmiausia, akmeninės grindų plytelės - viena iš tvirčiausių ir patvariausių grindų dangų. Antras pagal svarbą natūralaus akmens privalumas yra didelis atsparumas dilimui ir ilgaamžiškumas. Akmens grindys puikus pasirinkimas viešose erdvėse su intensyviu judėjimu. Akmens plytelės, marmuras, travertinas - labai geras šilumos laidininkas, todėl tai idealiausia danga šildomoms grindims. Nesuklysime, jei akmens plytelių grindų dangą pavadinsime paprastai - geros grindys!

Tinkamai prižiūrint, grindų plytelės iš akmens, tarnaus šimtus metų. Apsaugoti grindis nuo vandens, riebalų, purvo padės specialus akmens impregnantas. Jei laikui bėgant ant poliruoto marmuro plytelių paviršiaus atsiranda įbrėžimų, juos galima nupoliruoti ir atstatyti pirminį veidrodinį blizgesį su SPRINT Lux skysta akmens poliravimo pasta. 

Gaukite nemokamą e-knygą!

 FASADO APDAILA. AKMENS FASADAI